Urban Space Global

Триває

Urban Space Global — це програма, яка передбачає відкриття закладів у форматі Urban Space в інших містах України та світу  на умовах соціальної франшизи.

Місія — поширити досвід успішного соціального підприємництва як дієвого інструменту для створення можливостей і суспільних трансформацій. Спонукати прикладом Івано-Франківська зміни в Україні та поза її межами. 

Франшиза Urban Space — це «соціальна франшиза», створена на основі проєкту “Urban Space 100”, яку платформа “Тепле Місто” передає іншим некомерційним організаціям, що подають запит на реплікацію проєкту. 

З 2016 року платформа "Тепле Місто" працює над розвитком Urban Space Global. За перші два роки команда Urban Space 100 набула досвіду реалізації та управління проєктом, тому готова ділитися своїми знаннями з організаціями з інших міст України та світу. 

Першим  закладом відкритим за умов соціальної франшизи став Urban Space 500 в Києві. 15 березня 2017 року розпочалася кампанія пошуку меценатів для громадського ресторану Urban Space 500, а 18 грудня 2018 року відбулося відкриття громадського ресторану по вулиці Бориса Грінченка, 9. Запуском проєкту у місті Київ займалась громадська організація “Інша освіта” та ресторанна компанія “DRUZI Cafe & Bar”. 

За час існування програми Urban Space Global отримано понад  300 запитів на реплікацію проєкту Urban Space 100 як з міст України, так і за кордону, а саме: Німеччини, Канади, Казахстану, США та Польщі.

Детальніше про історію створення проєкту Urban Space 100 та умови соціальної франшизи можна прочитати у брошурі

Для отримання консультації щодо соціальної франшизи рекомендуємо заповнити заявку на сайті та надіслати її на електронну адресу – franchise@urbanspace.if.ua.

 

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×