Новини

Завершилась друга хвиля розвезення допомоги для вразливих верств населення

Наприкінці червня-початку липня Антикризовий Фонд в боротьбі проти COVID-19 у співпраці з МАЛЬТІЙСЬКА СЛУЖБА ДОПОМОГИ Івано-Франківська завершили другу хвилю розвезення допомоги в рамках напрямку роботи з вразливими верствами під час пандемії COVID-19.

Волонтери організації сформували та розвезли понад 10 тонн продуктів для прикарпатців, які цього потребують (самотні люди похилого віку, люди з інвалідністю І та ІІ групи, малозабезпечені сім’ї).

Під час кризи ці люди опинились в особливо складних обставинах, тому важливим було підтримати їх саме в цей нелегкий період.

Загальна кількість сформованої допомоги - 650 продуктових пакетів на суму понад 400 тисяч гривень. Антикризовий фонд передав 12 тисяч гривень в рамках цієї акції коштів, а також продуктів на суму 62 030 гривень. Дякуємо ТОВ "Прикарпатський Торговий Дім" за участь в ініціативі. А також усім небайдужим, хто допомагав внесками, власними зусиллями та часом. Це є дуже цінним. Разом - ми сильніші! 

***
Антикризовий фонд по боротьбі з COVID-19 – це об'єднання громадських ініціатив у співпраці з органами місцевого самоврядування, бізнесом та суспільством в місті Івано-Франківськ. Заради досягнення максимального результату свої зусилля об’єднали такі громадські організації та ініціативи: платформа Тепле МістоStopCovid-19.ifІвано-Франківський ІТ кластер, об'єднання блогерів coronavirus.if, спільнота ActivePeople.If та Франківський драмтеатр.

З 15 травня діяльність Антикризового Фонду по боротьбі з COVID-19 здійснюється на умовах співфінансування Zagoriy Foundation.

 

   

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×