Новини

Найцікавіше із річного звіту платформи «Тепле Місто»

15 лютого в громадському ресторані «Urban Space 100» наша команда презентувала річний звіт, який фактично вмістив у себе всю діяльність платформи за 21 місяць свого існування. Кожен з членів команди звітував про зроблену роботу та досягнення свого проекту чи програми.

«Тепле Місто» було засновано у квітні 2014 року. На той час команда складалася лише з 4 людей, які працювали на волонтерських засадах. Сьогодні «Тепле Місто» – це повноцінна команда із 16 людей, які є професіоналами кожен у своїй сфері.

У 2015 році одним із важливих етапів розвитку організації стало перетворення «Теплого Міста» з середовища, що об'єднує людей, на платформу, яка створює нові можливості самореалізації мешканців Івано-Франківська задля досягнення високого рівня якості життя в місті через більшу спроможність, довіру та амбітність. Ми запустили програму «Міські Ґранти», яка є основою нашої стратегічної діяльності. Саме активацію мешканців заради спільної мети та надання ґрантів ми будемо активно розвивати у майбутньому.

Річний звіт платформи «Тепле Місто» є першим документом, що розроблено згідно з рекомендаціями візуального стилю Івано-Франківська.
Відтепер ми щороку будемо видавати друкований звіт, адже він є невід’ємною частиною нашої роботи.

Коротко про наші досягнення можна побачити в інфографіці до нашого річного звіту.


Фото: Антон Куба

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×