Новини

Віртуальна реальність у бібліотеці

5 команд у весняній хвилі отримали організаційну та фінансову підтримку від платформи ". Проект “Віртуальна реальність у бібліотеці” реалізувала команда Івано-Франківська міська централізована бібліотечна система.  Тематичний напрям проекту - Прогресивна освіта. 

Головне завдання проекту “Віртуальна реальність у бібліотеці” - це показати дітям, батькам, вчителям і вихователям новий та сучасний метод навчання і розкрити бібліотеку як місце для  інформативних заходів, цікавих та інтерактивних ігор.

У рамках проекту проведено 6 заходів, 2 з яких - позапланові, через велику зацікавленість до нової можливості у дитячих бібліотеках. Завдяки цьому більше 150 дітей отримали нагоду побачити планети Сонячної системи, побувати у світі тварин, відвідати замки України за допомогою окулярів віртуальної реальності. Відразу після проведення заходів більше 70% присутніх дітей записались до централізованої бібліотечної системи і стали читачами 19 бібліотек Івано-Франківська. Проект отримав чималий розглос, до занять долучилися діти з інших міст Івано-Франківської області.

Команда проекту планує продовжувати знайомити дітей, батьків і вчителів з новітніми методами навчання та поширювати досвід й технологію на інші бібліотеки міста.

 

Довідка:

У вересні 2015 року платформа "Тепле Місто" заснувала програму “Міські Ґранти” з метою активізувати та посилювати ініціативи, громадські організації і середовища, які ставлять за мету прогресивний розвиток міста, втілювати практичні проекти, що покращують якість життя в місті, та залучити громаду міста до активної участі у процесах розвитку Івано-Франківська.

 

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×