Новини

“Велодень 2017” у Івано-Франківську

У весняній хвилі програми “Міські Ґранти” експерти  підтримали 5 проектів. Проект “Велодень 2017” був одним із переможців та отримав часткове фінансування. Тематичний напрям проекту - стала мобільність. 

Команда проекту визначила амбітну мету - розвивати культуру поведінки велосипедистів на дорогах і культуру поведінки водіїв стосовно велосипедистів. А також - популяризувати ровер як альтернативний, екологічний та безпечний вид міського транспорту.

28 травня понад 1420 учасників взяли участь у спільному пробігу містом, долучилися до фахових майстер-класів з велотематики та розіграшу велопризів. Координували рух колони стюарди й організатори події - Клуб Velo-Stalker.

До участі у Велодні 2017 команда залучила 13 партнерів, які підтримували захід інформаційно, проводили майстер-класи, забезпечували зв’язковий супровід і надали подарунки для розіграшу серед учасників.

Довідка:

У вересні 2015 року платформа «Тепле Місто» заснувала програму «Міські Ґранти» з метою активізувати та посилювати ініціативи, громадські організації і середовища, які ставлять за мету прогресивний розвиток міста, втілювати практичні проекти, що покращують якість життя в місті, та залучати громаду міста до активної участі у процесах розвитку Івано-Франківська.

 

 

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×