Новини

«Увібрати місто»: радіоісторії від Тараса Прохаська

«Увібрати місто» Тараса Прохаська — цикл радіоісторій про усвідомлене перебування в середовищі (місті) та про знаходження контакту (близькості) зі всіма його елементами.

 

У червні письменник Тарас Прохасько долучився до команди авторів Urban Space Radio. Тут раді працювати з улюбленим сучасним українським письменником і бути причетними до його повернення в радіоефір. Слухачі Urban Space Radio мають нагоду почути 24 радіоісторії, які озвучує сам автор.

 

Програма виходить щосереди о 12.00 на MJoy. Подкасти кожної доступні на сторінці радіо у MixCloud.

 

 

Тарас Прохасько (16 травня 1968, Івано-Франківськ) — сучасний український письменник, журналіст, один із представників Станіславського феномену.
За словами Тарас Прохаська, він вирішив стати письменником ще з 12 років. У школі не читав радянських українських авторів. Тільки після армії почав писати сам. Оскільки вчився на абсолютно немистецькому біологічному факультеті, то певний час вважав, що сучасної української літератури не існує. Перші її твори прочитав лише у 1990 році, коли познайомився з Юрком Іздриком, який розвісив в Івано-Франківську оголошення про створення літературно-мистецького часопису «Четвер». Перші твори Тараса Прохаська Іздрик не прийняв, та згодом автор написав своє перше оповідання «Спалене літо», яке й було опубліковане у часописі. Після закінчення навчання змінив безліч професій: працював у Івано-Франківському інституті карпатського лісівництва, викладав у школі рідного міста, був барменом, сторожем, ведучим на радіо FM «Вежа», працював у художній галереї, в газеті, на телестудії.

 

 

Подкасти програми:

 

«Увібрати місто» Тарас Прохасько. Епізод 1: Почуйте наші душі.
«Увібрати місто» Тарас Прохасько. Епізод 2: Надто гучна болючість.
«Увібрати місто» Тарас Прохасько. Епізод 3: Знання до любові.
«Увібрати місто» Тарас Прохасько. Епізод 4. Раритет.

Далі буде...

 

Щоб підтримати виробництво улюблених і нових програм на Urban Space Radio, — долучайтеся до краудфандингової кампанії goo.gl/c5PG9d.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×