Новини

Urban Space Radio в ефірі!

Сьогодні особливий ранок для нас, адже одна із наших ідей, Urban Space Radio, стала реальністю.

Саме сьогодні, 4 листопада, Urban Space Radio розпочало онлайнове мовлення у прямому ефірі.

 

 

Першими гостями радіо стали керівник команди платформи «Тепле Місто» Юрій Филюк та вокаліст, гітарист гурту «5 Vymir» Костянтин Почтар, який презентував свій сольний міні-альбом «Бали і кораблі».

Ведучими радіо є випускники Магістерської прогами з журналістики УКУ – Наталя Єрьоменко (Чернівці) та Артур Бобрик (Львів). І Артур, і Наталя нещодавно переїхали до Івано-Франківська, щоб працювати у проекті. Програмний директор та керівник радіо – Тарас Малий.

За декілька днів до початку ефіру ми зібрали кошти для створення прозорої радіостудії на платформі Спільнокошту – Biggggidea. Проект профінансували 286 доброчинців на суму 167 053 грн.

Однією з найцікавіших особливостей радіо є те, що його студія знаходиться у діючому громадському просторі – в приміщенні ресторану «Urban Space 100».

Також музика, яку підбирає команда радіо, – винятково українського виробництва. Вона нова і сучасна, і з першого разу не одразу віриться, що все це створено українцями.

Найближчим часом в ефірі лунатимуть власні програми.

 


До кінця листопада всі ефіри проходитимуть в тестовому режимі.

В планах – встановлення камер для забезпечення відеотрансляцій програм.

Також, 7 листопада ми проводимо велику вечірку з нагоди відкриття. У цей же день відбудеться марафон за участі творців інших прогресивних українських медіа.

Радіостудія знаходиться в приміщенні громадського ресторану «Urban Space 100» (вул. Грушевського, 19, м. Івано-Франківськ). Слухати радіо можна за посиланням: http://mjoy.ua/radio/urban-space-radio/

Проект реалізовано командою «Тепле Місто» за фінансування Freedom House та доброчинців Спільнокошту – колективного фінансування проектів. Партнери проекту – Mjoy Multimedia та громадський ресторан «Urban Space 100».

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×