Новини

Універсальний спортивний майданчик у мікрорайоні «Пасічна»

У 2017 році одним з переможців літньої хвилі програми «Міські Ґранти» став проект «Універсальний спортивний майданчик у мікрорайоні «Пасічна», який ініціював Маркіян Пюрій.
Тематичний напрям — міський простір.  
Сума ґранту — 11 000 грн

Встановлення універсального майданчика у мікрорайоні «Пасічна» – це  ще один крок до побудови інклюзивного середовища Івано-Франківська. Конструкція майданчику розрахована на покращення навичок контактної взаємодії для дітей із особливими потребами за допомогою ігор, фізичних активностей, спеціальних розвиваючих вправ, передбачених елементами  спортивного обладнання .

Майданчик було встановлено на території школи-садка № 6. Адміністрація закладу долучилась до реалізації проекту, здійснюючи за власний кошт монтаж спортивного комплексу.

Довідка:
У вересні 2015 року платформа «Тепле Місто» заснувала програму «Міські Ґранти» з метою активізувати та посилювати ініціативи, громадські організації та середовища, які ставлять за мету прогресивний розвиток міста, втілення практичних проектів, що покращують якість життя у місті, та залучення громади міста до активної участі у процесах розвитку Івано-Франківська.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×