Новини

«Міські Ґранти» - Інформаційний портал UFRA

У вересні 2015 року платформа «Тепле Місто» запустила програму «Міські Ґранти» з метою активізувати та посилювати ініціативи, громадські організації і середовища, які ставлять за мету прогресивний розвиток міста, втілювати практичні проекти, що покращують якість життя в місті, та залучати громаду міста до активної участі у процесах розвитку Івано-Франківська.
У першому конкурсі програми «Міські Ґранти» перемогли 5 проектів. Інформаційний портал UFRA – один із них.

Проект громадської організації «УФРА» відповідав за тематичний пріоритет «Освіта» і використовував техніку альтернативних освітніх практик: було створено серію інформаційних блоків, присвячених урбаністиці та розвитку міського середовища. Дванадцять статей, створених професійними журналістами, стали своєрідною формою дистанційного навчання – кожен читач отримував певну базу знань про ревіталізацію, технічну освіту, освіту для людей з особливими потребами, розвиток арт-кластерів, специфічні навчальні системи та багато інших важливих аспектів сучасних урбаністичних практик. Прочитати цикл статей можна за посиланням http://ufra.com.ua/mistosvita.html.
 
В кожному матеріалі журналісти вивчали та аналізували досвіди розвитку міст, що є близькими до Івано-Франківська за кількістю мешканців, розташуванням, історією, спадщиною, сучасними проблемами та особливостями розвитку. Матеріали було опубліковано під спільним заголовком МІСТОСВІТА на інформаційному порталі UFRA - життя у Франківську, де їх можна прочитати і сьогодні.

 

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×