Новини

У нас 30 партнерів!

Вже 30 бізнес-партнерів співпрацюють з платформою «Тепле Місто» та разом розвивають Івано-Франківськ, змінюючи його на краще. Рейтинг Топ-50 найпрогресивніших компаній – це 50 бізнесів, які здійснюють фінансову підтримку або надають пакет професійних послуг і допомагають таким чином у реалізації урбаністичних проектів. Це ті перші 50 компаній, які поділяють розуміння прогресивного розвитку територій. Рейтинг постійно доповнюється новими активними компаніями, які інвестують в місто, допомагають соціальним проектам бути реалізованими і разом творять нове сьогодення Івано-Франківська.

На даний момент до рейтингу Топ-50 долучилося 30 компаній. Ці компанії співпрацюють з платформою «Тепле Місто», тому що вони усвідомлюють необхідність та актуальність розвитку Івано-Франківська в економічному, культурному, технологічному та у бізнес-напрямках, вони хочуть зробити місто більш прогресивним, європейським і привабливим для його мешканців і гостей. Таким чином, «Тепле Місто» створює осередок однодумців, які роблять свій внесок у розвиток Івано-Франківська.

«Тепле Місто» продовжує шукати соціально-відповідальних партнерів, вакантними залишаються ще 20 місць.

Компанії можуть обрати прийнятний для них вид партнерства з платформою «Тепле Місто» – генеральне партнерство, партнерство чи спонсорство. Щомісячні внески для генеральних партнерів складають 5 тис. грн., для партнерів – 2 тис. грн. та для спонсорів – 1 тис. грн.  Кошти отримує Благодійний фонд «Тепле Місто» та оперує ними, використовуючи на адміністрування організації та направляючи на реалізацію тих проектів та напрямів, які визначені Наглядової Радою як основні. У рейтингу немає перших чи останніх місць, всі компанії є рівноправними. Формування рейтингу відкрито для компаній зі всієї України, а не тільки з Івано-Франківська.

Партнери, які вже співпрацюють з нами: SoftJourn, Корона Захід, 23 ресторани, готель «Надія», Lex Consulting, Парасоля, Юрчак Олег приватний нотаріус, Медичний центр «Пріма МЕД», Спілка забудовників, Chicken Hut, Profitrole, Завод якісних бетонів, CosmoTravel, Штори від Тетяни Бобрової, туристична компанія «Красна», фортечна галерея «Бастіон», Sector Gym, YogaIfSchool, Прикарпаттяобленерго, Versal, Lezgro, поліграфія DPI, Webmil, СІНТ-Майстер, Жалюзі центр, Європейські Будівельні Технології, ADAMSON енергозбереження, MTBBIKE, Реклама-центр, готель «Стара Правда».

 

Платформа «Тепле Місто» об’єднує людей і бізнеси, які підтримують ідеї та дії щодо сталого розвитку Івано-Франківська, комфортного перевтілення міського простору у тепле, зручне та естетичне середовище, створення умов для розкриття інтелектуального і творчого потенціалу міста, обміну ідей та економічного зростання.

Проекти «Теплого Міста»: візуальний стиль міста, перший громадський ресторан «Urban Space 100», Мистецька резиденція в Івано-Франківську, Міжнародний архітектурний конкурс «Child-Friendly Public Space», парклети, вивіски, «Тепле Веломісто», розвиток спорту, Urban Space Radio.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×