Новини

Твоя кров рятує життя - стань донором

Сьогодні на Промприлад.Реновація проходила відкрита акція Твоя кров рятує життя – стань донором.

50 людей виявили бажання здати кров, 45 з них були допущені до донації. Серед тих, хто долучився – учасники команди Promprylad.Renovation, а також резиденти поверху з Тепле Місто23 Ресторани та РобоклубІФ. Пишаємось вами! 

Загальний об’єм крові, який сьогодні отримав КНП "Прикарпатський обласний центр служби крові", склав 19 літрів. Здавали кров як і досвідчені донори, так і новачки. Дякуємо кожному, хто приєднався до акції та підтримав волонтерський рух донорів в Івано-Франківську.

Подія відбулась за ініціативи КНП "Прикарпатський обласний центр служби крові" та за підтримки комунікаційного партнера – Антикризового фонду по боротьбі з Covid-19 та партнера, що надає приміщення для проведення заходу – інноваційного центру Промприлад.Реновація.

  

***
Антикризовий фонд по боротьбі з COVID-19 – це об'єднання громадських ініціатив у співпраці з органами місцевого самоврядування, бізнесом та суспільством в місті Івано-Франківськ. Заради досягнення максимального результату свої зусилля об’єднали такі громадські організації та ініціативи: платформа Тепле МістоStopCovid-19.ifІвано-Франківський ІТ кластер, об'єднання блогерів coronavirus.if, спільнота ActivePeople.If та Франківський драмтеатр.

З 15 травня діяльність Антикризового Фонду по боротьбі з COVID-19 здійснюється на умовах співфінансування Zagoriy Foundation.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×