Оголошуємо проведення тендеру на проведення стратегічної сесії команди платформи "Тепле Місто" .

"> Teple Misto
Новини

Тендер на проведення стратегічної сесії команди платформи "Тепле місто"

Оголошуємо проведення тендеру на проведення стратегічної сесії команди платформи "Тепле місто"  у рамках проєкту «Впровадження підходів кругової економіки для творення життєздатного та стійкого Івано-Франківська» (SG53730) у межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні (EPAIU), що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за фінансової підтримки Швеції.

Загальна інформація про проєкт:

Сьогодні міські агломерації – це концентрація ресурсів, талантів, деградованого природного середовища і супутніх викликів, проте ця ж концентрація може створити зворотній позитивний ефект, якщо над ним цілеспрямовано працювати. Перехід з класичної лінійної економіки за принципом “візьми-зроби-викинь” на кругову, коли ми максимально використовуємо відновлювальні та локальні ресурси, мінімізуємо використання невідновлюваних, а поняття відходів трансформуємо у ресурс, вимальовуючи стійкі міські системи, які в буремні часи, як зараз, є особливо на часі.

Саме тому у рамках даного інституційного гранту команда платформи "Тепле Місто" розбудовує свою експертність у сталих урбаністичних практиках, тестуванні підходів кругової економіки у рамках наших програм та проєктів, зокрема проєкту "Промприлад.Реновація", а також покращує свої комунікації, щоб налагодити взаємозв’язки між різними гравцями для максимально ощадливого використання ресурсів, відновлення біорізноманіття для сталого розвитку Івано-Франківська. 

Окрім навчання команди та обміну досвіду, у рамках проєкту реалізовано (1-3), реалізується (4) і (5):

 1. комплексне дослідження поточного стану і мапування потоків ресурсів (у т.ч. енергії, води, відходів) при реконструкції та майбутньому повномасштабному функціонуванні інноваційного центру «Промприлад.Реновація» в урбаністичній екосистемі Івано-Франківська, що стане основою у розробці кругової стратегії центру;

 2. семінар по круговій економіці та системному мисленню в урбаністичних екосистемах для команди Теплого міста та інших ключових партнерів у реалізації проекту Промприлад.Реновація, на якому команда отримала базове розуміння про підходи та переваги кругової економіки;

 3. майстерня по формуванню кругової візії інноваційного центру на основі попередньо проведеного дослідження за участі команд платформи “Тепле Місто”, інноваційного центру Промприлад.Реновації та будівельних підрядників центру;

 4. аналіз місцевих політик та стратегій розвитку, публічних просторів або форматів бізнесів у контексті запровадження принципів кругової економіки в Івано-Франківську. Перше дослідження "Планування і проєктування публічних просторів в Івано-Франківську: аналіз підходів з урахуванням принципів кругової економіки" уже фіналізовано. Два наступні будуть реалізовані протягом наступних 12 місяців аби на основі виявлених викликів, сформувати рекомендації та розпочати публічну дискусію як адаптувати та впроваджувати практики кругової економіки у локальному контексті;

 5. виявлені у процесі діяльності довкіллєві теми будуть актуалізовані у трьох радіо-сезонах впродовж інституційного гранту. Тематика сезонів стосуватиметься кругової економіки та сталого споживання. У створення подкастів будуть залучені урбаністи та екологи. Один сезон складатиметься з 10 подкастів, тривалістю мінімум 30 хвилин кожен. Перший сезон подкастів під назвою “Свідомі вдома” уже стартував на Urban Space radio в травні. 

Очікувані задачі:

 1. Розробка двох етапів стратегічної сесії у співпраці з командою;

 2. Підготовка інструментів для ефективного стратегування і фасилітація робочого процесу;

 3. Консультування учасників двох етапів сесії до завершення кінцевого варіанту стратегічного та операційного планів.

 

Очікуваний період і тривалість залучення:

Залученість триватиме впродовж липня-серпня 2021 на періодичній основі по декілька годин/ днів впродовж робочого тижня. Загальний очікуваний термін залученості - до 80 робочих годин. 

Вимоги:

 1. Досвід проведення аналогічних тренінгів не менше 2 років;

 2.  Наявність хороших рекомендацій.

 

Як подати пропозицію

Пропозиція має містити: 

 1. резюме кандидата/ки, яке підтверджує необхідні для виконання роботи кваліфікації;

 2. Фінансову пропозицію (згідно поданого нище додатку 1), яка враховує усі податки і збори. У разі подання кандидатів з інших міст, пропозиція має враховувати можливі витрати на приїзд в Івано-Франківськ. Поїздки є опціональними  і не будуть оплачені додатково. 

 3. Зазначити статус подавача - ФОП, ТОВ, фізична особа.

Пропозиції просимо надіслати на електронну пошту maria.fedoruk@warm.if.ua. з темою листа “SG53730 Послуги на на проведення стратегічної сесії команди платформи Тепле місто” не пізніше 22 липня 2021 року. 

Зверніть увагу:

– Причини відмови в підтримці тендерної пропозицій не повідомляються.

Контактна особа – Марія Федорук, електронна пошта для звернень maria.fedoruk@warm.if.ua.

Додаток 1. Фінансова пропозиція, яку потрібно завантажити, заповнити та надіслати: https://bit.ly/3CFAtUg.

Прохання пам‘ятати, що отримуючи фінансування Швеції, ви погоджуєтеся із важливістю поділяти всесвітньо визнані цінності, як то права людини. У співпраці ви поділяєте спільні цілі та вибудовуєте партнерство на засадах взаємної довіри, чесності та діалогу, а також розумієте важливість прозорої діяльності та підзвітності сторін. Ви приймаєте важливість таких наскрізних пріоритетів, як: подолання бідності, довкілля та зміна клімату, гендерна рівність, відвернення конфліктів, сприяння сталому розвитку.

Швеція не фінансує таку діяльність, як: виробництво зброї, амуніції або частин, які використовуються для зброї та військової стратегічної продукції; виробництво наркотиків; виробництво тютюну та виробів з нього; виробництво алкоголю й алкогольних напоїв; діяльність, пов‘язаної з азартними іграми і ставками; руйнування територій з високою екологічною цінністю; просування або виготовлення порнографії; просування або виготовлення медійної продукції расистського або антидемократичного змісту; просування або виготовлення хімічної продукції, не дозволеної в ЄС.

 

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×