від Андрія Рождественьского "Cистемний HR — сучасні підходи".

"> Teple Misto
Новини

Системний HR — сучасні підходи

Професія менеджера з персоналу (HR) з'явилась в Україні не так давно і є однією із найбільш затребуваних в сучасному бізнесі. Тому що люди – це найбільша цінність та рушійна сила для організацій. 

Саме тому 22 травня на території “Promprylad. Renovation” відбулася лекція від Андрія Рождественьского "Cистемний HR — сучасні підходи", де обговорювали, як узгодити стратегію бізнесу і управління персоналом.

Лекція призначена для власників бізнесів, підприємців; HR-директорів, менеджерів по управлінню персоналом й для широкого кола людей, яких цікавить психологія управління людьми.

Лектор, Андрій Рождественський — професор та викладач у Львівській бізнес-школі УКУ, член правління Transparency International Ukraine, співзасновник консалтингової компанії AR Consulting.

На лекції він дав відповідь на такі питання:

— стратегія бізнесу і стратегія управління персоналом: як це узгодити;
— яким чином формуються команди і що насправді мотивує людей до праці сьогодні;
— роль менеджменту у формуванні людського потенціалу в компанії;
— як побудувати систему, якщо у вас немає окремого HR-департаменту.

Проект «Розвиток середовища для навчання бізнесу у місті Івано-Франківськ» реалізується в партнерстві з Lviv Business School (LvBS) за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малого та середнього підприємництва проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС).

Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Проект "Партнерство для розвитку міст" проміс / pleddg

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×