Новини

«Стала Мобільність»: чотири роки в дорозі — і їдемо далі

Програма «Стала Мобільність» була започаткована платформою «Тепле Місто», щоб сприяти забезпеченню потреб у вільному, безпечному, екологічно чистому та сталому пересуванні містом для всіх груп населення.
Ідеалом «Сталої Мобільності» був Франківськ як місто для людей, а не машин. За чотири роки діяльності програма, безумовно, вплинула на Івано-Франківськ. Насамперед у напрямі велоруху та велосипедної культури. Але варто говорити й ширше — про сприяння побудові правильної вертикалі учасників руху в місті. А вона передбачає відповідне позиціонування та пріоритети: маломобільні групи населення, пішоходи, велосипедисти, громадський транспорт, приватні автомобілі.

Зміни у транспортній структурі міста ніколи не є самоочевидними й помітними відразу. Це радше процес — і тут потрібен час. Все починається із трансформацій на ментальному рівні. Скажімо, розуміння, що велосипед є рівноцінною альтернативою звичним транспортним засобам у місті, що він має низку переваг, як зручність, екологічність, економність, позитивний вплив на здоров’я та міське середовище (адже розвантажує його), що в місті має бути зручно кожному і це є запорукою загального комфорту. Уже згодом ідуть напрацювання певних рішень та їхня реалізація. Найефективніше це відбувається тоді, коли в них зацікавлені й до процесу залучені різні сторони: громадські активісти, велосипедисти, локальні бізнеси, відповідні департаменти міської адміністрації та містопланувальники.

Одна з цілей програми «Стала Мобільність» — зробити Франківськ велосипедним містом, збільшивши кількість велосипедистів та частку велопоїздок. Вихідним для цього було розуміння, що місто має добрі передумови: компактність (діаметр міста близько 5 км), плаский рельєф, безпечні вулиці (більшість із них мають одну смугу руху в кожному напрямку, чимало — односторонній рух).

— За час діяльності програми «Стала Мобільність» — впродовж 2015-2018 років — вдалося досягнути значних результатів. Спільно з місцевими та всеукраїнськими ініціативами програма сприяла формуванню та розвитку велосипедної культури у місті. На наш погляд велика частина з поставлених на початку діяльності цілей виконана, — зазначає координатор програми «Стала Мобільність» Володимир Радевич.
 

Напрями й формати

Програма «Стала Мобільність» реалізовувалася через різні формати. Це дослідження велосипедного руху в місті, освітній напрям, події, інфраструктурні рішення. Якщо говорити про тематичні напрями, то їх теж було декілька: велонапрям, інклюзія, електромобільність. Серед знаних проектів: парклет, велопарковки, велошколи, тематичні події, велофоруми та ін. Підсумуємо, що зроблено за роки активності.

Дослідження велосипедного руху в місті

Перше дослідження було проведено із залученням майже півсотні волонтерів за науково обґрунтованою методикою. Упродовж 2 днів було зафіксовано 4000 велосипедистів, 92% з яких — чоловіки, 2% на той час користувалися шоломами. Завдяки дослідженню 2016 року, котре охопило 3080 велосипедистів, з’ясувалося, що із них 94% — чоловіки, 64% користуються тротуаром для проїзду, 3% користуються шоломами. А найпопулярнішими вулицями для велоруху виявилися: Набережна ім. В.Стефаника, Галицька, Незалежності. Дослідження велосипедного руху в місті провели й у 2017-му та 2018-му.  Дослідження проводилося на 10-ти локаціях, у будень та на вихідні. Як воно засвідчило, франківці активніше використовують велосипед у робочі дні.

Велопарковки

Проект був започаткований 2015 року з метою сприяти розвитку мережі велопарковок в Івано-Франківську. Завдяки проекту були розроблені механізм та рекомендації щодо встановлення велосипедної парковки (щодо розроблення проекту паркінгу, погодження у профільних органах місцевого самоврядування, виготовлення і встановлення парковки).  У 2014-15-му було встановлено 70, у 2016 — 16, а у 2017 — 30 велопарковок. А впродовж минулого року в місті з’явилося 33 нові паркінги: 28 біля Університету нафти і газу (реалізовано у партнерстві з Tyco Electronics Ukraine Limited) і 5 — біля НВК «Школа-гімназія №3».
Із деталізованою інструкцією, як встановити велопарковку, згодом можна буде ознайомитися тут.
 
Велошкола

Це незвичайна школа: відкрита для учасників різного віку та з різним досвідом їзди на велосипеді. Це теоретичні й  практичні заняття, під час яких досвідчені тренери навчають всіх охочих грамотно й безпечно їздити на велосипеді. Під час теорії слухачі дізнаються базові речі про велосипед і велоїзду: правила дорожнього руху, особливості обслуговування велосипеда й надання домедичної допомоги постраждалим велосипедистам. Практична складова — це організовані поїздки містом для закріплення знань та розгляду різних ситуацій безпосередньо на дорозі.

У рамках «Сталої Мобільності» школа була безплатною. У 2014-15 роках у велошколі від «Теплого Міста» «навчалося» 15 учасників. 2016-го відбулося 5 подій та 2 тренінги з ремонту велосипеда. А наступного року до занять долучилося 63 учасники віком від 4 до 65 років. Надалі велошколою займатиметься Асоціація Велосипедистів Івано-Франківська.

Партнерські велоподії

Представники платформи «Тепле Місто», передовсім координатор «Сталої Мобільності», долучались до організації чи підтримки різних велоакцій у місті. Це, наприклад, зимовий день «Велосипедом на роботу», «30 днів на велосипеді», Європейський тиждень мобільності (9 подій за 2 дні), майстер-клас із обслуговування велосипеда (спільно з веломагазином «МТБ-Байк». Інший аспект — популяризація велотематики, зокрема підготовка циклу тематичних статей у партнерстві з газетою «Репортер». У 2016 році було здійснено низку велопрогулянок: тури на природу, екскурсія муралами Івано-Франківська, історична велоекскурсія, кіноперегляд й ековечірка. Загалом ці заходи охопили майже дві сотні осіб.

Минулого року в партнерській події «Велодень 2018» — одній із ключових подій у міському велосипедному житті — участь взяла рекордна кількість людей — 2026 учасників.
 
Велофоруми

У 2014-15 роках у Франківську провели локальну конференцію на велотематику.

У 2018-му в місті відбулася наймасштабніша й найважливіша в Україні велоконференція для фахівців й активістів з різних міст та країн — Veloforum. Захід зібрав понад 170 учасників із 8 країн, зокрема із 54 населених пунктів України. Це представники громадських організацій, міських адміністрацій, бізнесу, вишів, експертного середовища й дослідницьких інститутів у напрямі містопланування й транспортної інфраструктури. За три дні відбулася низка воркшопів, дискусій, екскурсій, пробіги тощо. Організаторами події були платформа «Тепле Місто», Асоціація велосипедистів Києва і Центр соціальних та ділових ініціатив міста Яремче. «Тепле Місто» спільно з дизайнерами розробило новий логотип Veloforum’у.

Інклюзія

У рамках напряму інклюзивності програма «Стала Мобільність» долучалась до різних акцій. Це зокрема всеукраїнський велопробіг «Бачу! Можу! Допоможу!» від Institute of Ukrainian Studies — веломандрівка кількома областями за участю людей із вадами зору та зрячих. У 2017-му пробіг стартував саме в Івано-Франківську. Того ж року був реалізований проект «Поставити на колеса». Ця ініціатива студента-медика, велоактивіста Андрія Глущука, передбачала ремонт візків для людей з обмеженими для руху можливостями. Результатом проекту стало відновлення ходової частини 11 візків у двох лікарнях Івано-Франківська. Проект був реалізований завдяки ґрантовій програмі громадського ресторану Urban Space 100.

Минулого року відбулася тематична лекція-тренінг «Як допомогти людині з інвалідністю», програма «Стала Мобільність» була партнером ініціативи «Доступно.UA» в дослідженні й оцінюванні міського простору й закладів Франківська з точки зору доступності й зручності для людей з інвалідністю. Відбулася низка робочих зустрічей з експертами «Доступно.UA», зустрічі у Франківську з лідером ініціативи — Дмитром Щебетюком, спортсменом, мандрівником, ведучим. 

Еконапрям

У платформи «Тепле Місто» є два основні партнери у напрямі розвитку екотранспорту. Це Прикарпатський еко-енергетичний кластер та салон електромобілів Volt. Навесні 2017 спільно із салоном Volt була організована дискусія «Електротранспорт: не альтернатива, а рішення». Захід зібрав чималу аудиторію.

Ще в кінці 2017 року було запроповано ідею проекту із встановлення в Івано-Франківську електрозаправок. Спільно з представниками управління інвестиційної політики міськради проект було подано на програму транскордонного співробітництва «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна». Наприкінці 2018 року ідея отримала підтримку. Проект передбачає встановлення мережі електрозаправок у 4-х країнах (в Івано-Франківську передбачено 3 швидкі станції зарядки), 4 міжнародні тематичні форуми, навчальні події й автопробіг територіями країн-учасниць проекту. Контрактування проекту попередньо заплановане на початок квітня, а його реалізація займе приблизно півтора року.
 
Партнери й волонтери

Чимало проектів програми «Стала Мобільність» були б неможливі без долучення партнерів та волонтерів. Партнерська підтримка була різною: фінансова, технічна, організаційна, експертна, надання послуг. Наприклад, у 2017-му до акцій програми долучилося 7 поліцейських.

Участь волонтерів важко переоцінити, особливо в масштабних заходах. У 2017-му в рамках програми «Стала Мобільність» було залучено 40 волонтерів. У 2018-му волонтери були важливою частиною команди Veloforum 2018. Завдяки стажерам, як Юрій Симчич чи Михайло Фент, вдалося дати нове життя деяким ініціативам «Сталої Мобільності».

Свідченням визнання досягнень програми «Стала Мобільність» є значний інтерес до її досвіду. За декілька років координатор програми взяли участь у 17 зустрічах із обміну досвідом (форуми, семінари тощо), у 3-х подіях за кордоном. Володимир Радевич також долучався до розроблення пропозицій щодо змін до ПДР, серед яких було правило “50” (зменшення з 60-ти до 50 км/год дозволеної швидкості руху транспортних засобів у населених пунктах). Важливо також, що програма «Стала Мобільність» виступила менеджером процесу започаткування в Івано-Франківськ системи велопрокату від NextBike. Міська рада і NextBike підписали меморандум про співпрацю.
 
— Але мова не тільки про наочні результати: відповідно до цінностей платформи «Тепле Місто», для нас важливо ще й давати життя чомусь новому. В програму «Стала Мобільність» минулого року було залучено стажерів — для того, щоб дати їм розуміння суті й механізму наших проектів, передати досвід з домовленістю про подальшу інкубацію нової ініціативи. Тому спільно із зацікавленими активістами міста було зорганізовано громадське об’єднання — Асоціацію велосипедистів Івано-Франківська, покликану об’єднати велосипедистів та активістів для подальшого розвитку і просування велотеми в місті, — підсумовує Володимир Радевич.
 

 

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×