Новини

Спорт і театр: незвичайний Півмарафон стартує в Івано-Франківську

У понеділок, 20 липня 2015 р., відбулася прес-конференція щодо проведення «Франківського Півмарафону» восени 2015 р. Традиційно в  програмі заходу будуть забіги на дистанції 3 км, 10 км, 21 км, забіги на 500 м та 1000 м для дітей, а також естафети – 4 учасники по 3 км. Спробувати свої сили на бігових доріжках зможуть як досвідчені бігуни, так й аматори спорту.

«Я мрію, що «Франківський Півмарафон» увійде в список ТОП-5 півмарафонів Європи. І головне – знаю, як це зробити, – переконаний організатор заходу Сергій Караванець. – І цим позначити Івано-Франківськ на мапі найбільш спортивних та проґресивних міст, таких як: Київ, Париж, Бостон, Токіо. Свій внесок у розвиток бігової культури може зробити кожен бажаючий, ставши учасником «Франківського Півмарафону».

Цього року бігунів супроводжуватиме незвичайна група підтримки – актори, музиканти, співаки та танцюристи. Митці покажуть неординарний спільний виступ – музичну виставу спортивного спрямування. Головним режисером театральної постановки виступила студентка 4-го курсу Інституту мистецтв ПНУ Наталія Козачок. За її словами, артистичне видовище наближене до мюзиклу. Така вистава має на меті об’єднати всі мистецькі напрямки Івано-Франківська на «одній сцені» просто неба. 

Сюжет мюзиклу містить мотиваційний характер побудований на типових життєвих  історіях. Тож кожен глядач зможе впізнати себе та черпнути порцію натхнення на нові досягнення. Ідея поєднати спорт і мистецтво належить організатору Сергію Караванцю. Він вважає, що в обох випадках люди викладаються не лише тілом, але і душею. У цьому випадку будь-яка справа спрямована на успіх.

16 серпня 2015 р. в ресторані «Urban Space 100» буде проводитися кастинг для відбору учасників мюзиклу. Для реєстрації заповніть, будь ласка, анкету
Слідкуйте за новинами «Франківського Півмарафону» у соціальних мережах.

«Франківський Півмарафон» організовується проектом «Гарячий Спорт» платформи «Тепле Місто». Мета проекту  розбудова спортивного середовища Івано-Франківська та популяризації активного та здорового способу життя.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×