Новини

«Спорт Фестиваль «40»: вони робили це 40 годин!

20-21 червня відбувся унікальний в своєму роді захід – «Спортивний Фестиваль «40». Це нетрадиційна спортивна тусовка, яка зібрала 1500 прихильників здорового способу життя та активного відпочинку. Упродовж двох днів в парку ім. Тараса Шевченка в режимі «нон-стоп» учасники займалися улюбленими видами спорту та відкривали для себе нові. На фестивалі мали змогу займатися спортом абсолютно всі бажаючі, оскільки жодних обмежень за віком чи фізичною підготовкою не було.

В рамках спортивного фестивалю можна було взяти участь в одному з чотирьох спортивних напрямків: сімейному, парному, одиночному і командному. Це не були змагання для професіоналів, скоріше, – спортивне свято, мета якого – залучити якомога більше людей до активного способу життя і відкрити для мешканців міста нові види активного відпочинку, які раніше були для них невідомими.


Перший фестивальний день відзначився прохолодною та дощовою погодою. Через це програма першого дня була виконана лиш на 40%. Хоча негода не стала на заваді людям, які вирішили активно відпочити та поставити нові рекорди. Упродовж дня повноцінно функціонували  4 основні локації: велика сцена, мала сцена, поле для лазертагу та фітнес-сцена. Декілька спортивних зон працювали просто неба. Фітнес-сцену експромтом облаштували на місці літнього майданчика одного з закладів парку, який підприємець-власник сам запропонував організаторам. А вже вночі в одному з нічних клубів міста представники танцювальних шкіл мірялися силами у запеклих «батлах» на танцполі. Вивчені танцювальні «па» під час майстер-класів демонстрували також і учасники Фестивалю.


Цікавим та насиченим видався другий день «Спорт Фестивалю «40». Організаторам довелося провести церемонію відкриття та фінальні урочистості в один день. Подвійними темпами відбувалася й сама програма заходу. Це надало ще більшого запалу та екстриму учасникам Фестивалю. Спробувати все і затриматись на одному – надскладне завдання, але для тих, хто живе в ритмі спорту немає нічого неможливого.

«Ми робимо спорт не тільки для спорту. Ми розвиваємо його, вчимося у західноєвропейських та азіатських сусідів, що спорт є економічним гігантом та створює неабияку додану вартість до місцевих бюджетів: буде це біговий марафон, на який з’їжджається маса людей, чи то виробництво спортивного спорядження чи харчування. Тому ми заохочуємо спортивні клуби та секції виходити з тих закритих залів, де він є зараз, аби люди могли побачити, що спорту є багато і він дуже цікавий,» – Сергій Караванець, організатор «Спорт Фестивалю «40».

 

 

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×