Новини

«Сквер перед друкарнею»: другий етап проекту триває

Проект «Сквер перед друкарнею», який передбачає створення сучасного та комфортного громадського простору на території перед будівлею колишньої івано-франківської типографії, зараз — на другому етапі: створення архітектурного проекту.

Уже розроблена проектно-кошторисна документація. Подальшого доопрацювання потребує питання організації зовнішніх мереж для підключення води та електрики. Йдеться зокрема про фонтан: одним із наступних кроків має бути отримання технічних умов щодо водозабезпечення фонтану, а також освітлення території скверу, зупинки.

26 квітня 2017 року відбулася робоча зустріч міського голови, Управління капітального будівництва, архітектурного, транспортного і бюджетного департаментів Міськвиконкому, «Теплого Міста», архітектора, який розробляє проектно-кошторисну документацію, і представників супермаркету «Вопак». На зустрічі узгоджувалися наступні кроки реалізації проекту.

Проект скверу базується на концепції громадського простору, що була розроблена у липні 2016 року і передбачає наповнення громадського простору такими елементами, як тераса, зупинка, дитяча зона, вуличні меблі, велопарковки, елементи озеленення й освітлення. Попередня оцінка загального бюджету складає 4 870 840,00 млн. грн.

Міськвиконком розпорядився втілювати проект і покрити половину бюджету проекту. Другу частину витрат забезпечує платформа «Тепле Місто» — за рахунок ґрантових коштів і внесків бізнес-партнерів. Мережа супермаркетів «Вопак» декларує підтримку ідеї втілення проекту громадського простору перед друкарнею і готовність сприяти її реалізації.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×