Новини

Результати конкурсу Child-Friendly Public Space

У понеділок, 1 червня, команда конкурсу Child-Friendly Public Space презентувала результати.

На виставкових стендах розмістили 18 проектів, 14 з яких увійшли у short-list, тобто пройшли попередній відбір з 79-ти робіт, які надійшли на конкурс.


Кожна робота при подачі кодувалась шестизначним номером, для забезпечення неупередженого судження. 

Особливо раді за українську команду, яка стала призером другої премії конкурсу!

Вітаємо всіх переможців і дякуємо учасникам! Кожен проект (не тільки переможці чи учасники шорт-листа) мають шанс на втілення!


Перше місце: Пенґ Чіен Чанґ, Зі Xуан Хуанґ, Пеі Ру Чен (Китай, Шанхай)

 


Друге місце: Світлана Мартинюк, Роман Ковальчук (Україна, Рівне)


Третє місце: Райналдо Теодоре, Наташа Астарі, Калвін Відяя, Діан Індах Секар Ріні (Індонезія, Бандунг)

Дякуємо усім, хто вірив в конкурс і вболівав, хто стежив за розвитком подій та прийшов чи прийде подивитись на виставку, усім хто поширював новини конкурсу. Маємо надію, що місту стануть у нагоді проекти, які ми отримали і викладаємо у вільний доступ, що знайдуться можливості реалізувати такі, які найбільше підходять Івано-Франківську.

Ще раз дякуємо нашим партнерам та меценатам: генеральному партнеру БО «БФ Наше Прикарпаття» , партнерам ТзОВ «Івано-ФранківськАвтоДор» , Мережа магазинів одягу «Ексклюзив» , мережа друку «Паперівка», та меценатам Ірині Молінській, Євгенії Бардяк, Юрію Филюку, Юлії Ляхович, Наталії Найді, Іванні Кошель, Марії Лазорів, Наталії Пересадько, Юлії Горб, Анні Бажан, Уляні та Роману Рудим, сім'ї Яцишин, Наталії Гергелюк, Тетяні Топольницькій, Ярославу Дорошенку, Центру свідомого батьківства «Дівія» та мамам, які підтримали інкогніто.

А також волонтерам та тим людям, які допомогли організувати виставку: Анні Бажан, Аллі Бойчук, Христині Косьмій, Василю Гошовському, Миколі Шкварку, Денису Овчару, Євгену Тарасенко, Ярославу Дорошенко, Денису Квасову, Роману Ганжі, Ярославу Повху, Василю та Віталію Струтинським, Володимиру Смуку, Олександру Голомідову, Ігору Фрісу. 


Організатори конкурсу: Патформа «Тепле Місто», ГО «Мами Прикарпаття», Департамент архітектури та містобудування Івано-Франківська.


Всі ваші коментарі та відгуки очікуємо в завантаженому альбомі з проектами. 

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×