Новини

Реставрація старовинних дверей у пам’ятці архітектури за адресою Шопена, 1

Тематичний напрям проекту: «Міський простір»

Сума ґранту: 15 000 грн.

Команда-переможець: #ІніціативаФранківськЯкийТребаБерегти

Серед переможців літньої хвилі програми “Міські Ґранти” команда ініціативи “Франківськ, який треба берегти” із проектом реставрації старовинних дверей у будинку-пам’ятці архітектури на вул. Шопена, 1. (нині – корпус Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу).

Мета проекту – збереження історичної спадщини міста Івано-Франківська на прикладі реставрації старовинних дверей за адресою Шопена, 1. Двері в будинку було замінено на пластикові, а автентичні зберігалися у господарському приміщенні університету.

Команда поставила за завдання відреставрувати автентичні двері та повернути їх на історичне місце. Цим самим показати практичний приклад бережного ставлення до старовинних архітектурних елементів мешканцям міста та, зокрема, студентам університету.

Важливо, що керівництво навчального закладу також долучилося до проекту та надало 20 тис. грн. для завершення реставрації дверей та їх встановлення.

Довідка:
У вересні 2015 року платформа «Тепле Місто» заснувала програму «Міські Ґранти» з метою активізувати та посилювати ініціативи, громадські організації та середовища, які ставлять за мету прогресивний розвиток міста, втілення практичних проектів, що покращують якість життя у місті, та залучення громади міста до активної участі у процесах розвитку Івано-Франківська.

1 8
Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×