Новини

Приклади правильних та естетичних вивісок у Івано-Франківську. Частина 1

Платформа «Тепле Місто» продовжує досліджувати ситуацію з вивісками у Івано-Франківську та аналізувати, чи відповідають вони правилам оформлення та встановлення.

Минулого разу ми досліджували вулиці Січових Стрільців, Леся Курбаса та Новгородську, підкреслюючи ті варіанти, які з мінімальними змінами можуть стати зразковими для міста.
Цього разу хочемо зосередитися на тих вивісках Івано-Франківська, які правильно оформлені та розміщенні.

Добірку правильних вивісок міста почнемо із табличок. Правила встановлення табличок показані на малюнку: 

Варто відзначити, що у місті з’являються не тільки правильні вивіски, а і правильні таблички. Наведемо кілька прикладів у середмісті.

Вул. Станіславська, 9

 

Вул. Бельведерська, 2а

 

Одним із останніх проектів «Теплого Міста», що реалізований замовником, є вивіска нового закладу «Biеrkeller». Цей проект практично на 100% відповідає нашій візуальній пропозиції та навіть виглядає краще у реальному виконанні. Вивіска виконана методом розпису по тиньку.

Вул. Незалежності, 16

 

Готель «Станіславів» показує яскравий приклад красивої та правильної вивіски. Вона на 100% гармонійно пов'язана з архітектурою фасаду та виглядає його невід’ємною частиною.

Вул. В. Чорновола, 7

 

Салон-ательє «Тавіта-Успіх» має красиву металеву вивіску, яка також є окрасою фасаду будівлі.

Вул. Бельведерська, 18

 

Центр сучасного мистецтва має мінімалістичну вивіску, що виконана шляхом нанесення наклейки на скло. Великі панорамні вікна ЦСМ виступають своєрідним екраном, вітриною та демонструють експозиції, що відбуваються у приміщенні.

Вул. Т. Шевченка, 1

 

У нового закладу «Tikithai» - оригінальна дерев’яна вивіска з короткими неоновими трубками у вигляді логотипу ресторану.

Вул. Незалежності, 15

 

Також правильну дерев’яну вивіску має заклад «Bechamel».

Вул. Т. Шевченка, 7

 

Книгарня «Під лиликом» має цікавий кронштейн з логотипом магазину та вивіску, виконану шляхом нанесення наклейки на скло, що робить вікна безпосередньо вітриною та рекламою того, що продається у книгарні. Це – робота партнерів платформи «Тепле Місто» – «Brendari».

Вул. Т. Шевченка, 12

 

 


Заклад «Baran» - ще один проект наших партнерів «Brendari»: вивіска на маркізах – лаконічний та практичний варіант, а об’ємний знак закладу – баран – є цікавим елементом фасаду та привертає увагу, при цьому він виконаний у стриманих кольорах та з натуральних матеріалів. Це – вдалий приклад того, як можна виділити свій ресторан, не спотворюючи фасад будинку.

 

 

 

Закінчити перелік правильних вивісок міста хочемо прикладом друкарні «Крапка». Їхня вивіска виконана у вигляді об’ємних літер на склі.

Проте це радше три крапки, тому що список правильних вивісок у Івано-Франківську продовжує оновлюватися. Далі буде…

Вул. Т. Шевченка, 7

Замовити візуальну пропозиції вивіски для вашого бізнесу чи організації можна, заповнивши форму на нашому сайті.

 
 
 

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×