Новини

Долучайтеся до найбільшої велоподії в Україні

5-7 жовтня Івано-Франківськ прийматиме 10-й ювілейний Велофорум (Veloforum 2018), співорганізаторами якого цьогоріч є платформа «Тепле Місто», Асоціація велосипедистів Києва і Центр соціальних та ділових ініціатив (Яремче). До 25 вересня триває реєстрація учасників: кожен зацікавлений може долучитися як слухач.

Велофорум — міжгалузева міжнародна конференція на перетині транспортної політики, сталого місцевого розвитку та громадянського суспільства, у центрі уваги якої — насамперед велонапрям. Щороку захід збирає в якомусь іншому місті України експертів у галузях містопланування і транспортної інфраструктури, представників міських адміністрацій та профільних організацій, зацікавлених активістів з України та з-за кордону. Велофорум — це завжди насичена програма, де говорять про дієві міжнародні практики у сфері транспортної й велополітики, про тенденції велоруху, а також  про актуальні для українських міст проблеми та можливі варіанти їхнього вирішення.

До 25 вересня триває реєстрація на участь у 10-му Велофорумі. Мають нагоду  долучитися й виробники велотоварів або надавачі велопослуг, адже на форумі діятиме виставка українських виробників велотоварів та аксесуарів. Умови та реєстрація тут. Подія проходитиме на Promprylad.Renovation. Програма буде оприлюднена на початку вересня.

Івано-Франківськ перейняв естафету у Миколаєва, де минулого року Велофорум зібрав 126 учасників і доповідачів з 23 міст України, Білорусі, Німеччини, Ірландії, Швеції, Бельгії та Польщі. У попередні роки конференцію приймали Харків, Кривий Ріг, Львів, Полтава, Євпаторія, Київ, Івано-Франківськ та Луцьк.

У минулому Велофорум підтримувся Європейським Союзом, Відділом преси, освіти та культури Посольства США в Україні, Представництвом фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні, Європейською федерацією велосипедистів та іншими організаціями. Більше інформації про Велофорум на сайті.

 

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×