Новини

Проєкт «Транскордонна зелена транспортна мережа»

У 2011 році в Європейському Союзі було 2379 зарядок для електромобілів, сьогодні їх 213 367 одиниць (shorturl.at/bqvwS). Використання енергії в елект­ромобілях відбувається до п’яти разів ефективніше, ніж у звичайних двигунах внутрішнього згорання.

Завдяки проєкту «Транскордонна зелена транспортна мережа» та спільній роботі 4-ох країн-учасниць кількість електрозаправок збільшилася на 19, три з яких розміщені в Івано-Франківську та вісім – в районних центрах Івано-Франківської та Закарпатської області.

Фінальний автопробіг міжнародного проєкту, який передбачає проїзд електромобілями через всі встановлені електрозаправки розпочався 3 грудня у Снятині та закінчиться 9 грудня в Ужгороді. В кожному місті передбачені промоційні активності за участю місцевої громади.

Стежте за активностями проєкту на офіційній facebook-сторінці CGTN - Cross-border Green Transport Network.

Це чудовий приклад співпраці організацій громадянського суспільства та органів місцевого самоврядування, а також вагомий крок на шляху до покращення інфраструктури сталої мобільності регіону.

Проєкт «Транскордонна зелена транспортна мережа» впроваджується в рамках Програми транскордонного співробітництва ЄІС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020, що фінансується Європейським Союзом https://huskroua-cbc.eu/. Відповідальними партнерами за реалізацію заходів проєкту в Україні є Управління інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради та платформа Тепле Місто / Teple Misto.

     .        

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×