Новини

Проект-переможець програми «Міські Ґранти» «Врятуємо скарби разом»

 

Проект «Врятуємо скарби разом»  —  переможець весняної хвилі програми «Міські ґранти», який був реалізований авторською групою громадської організації «Форумс».

Тематичний напрям: Мистецтво
Сума ґранту:  19 000 грн.
Метою проекту було створення якісного виставкового простору  в краєзнавчому музеї для постійно діючої експозиції «Врятуємо скарби разом».

 

22 березня відбулося відкриття виставки реставрованих сакральних творів XVII-XIX cт. у рамках проекту "Повернення сакральних реліквій",  де була представлена віднайдена риза (фрагмент окладу) Зарваницької чудотворної ікони «Розп’ятого Ісуса». Пізніше цю ризу було детально вивчено фаховими спеціалістами. Також серед експонатів була  робота відомого українського маляра та карикатуриста Осипа Сорохтея  «Зняття з хреста» (1935 року).

Окрім цього, для публіки вперше експонувався наріжний камінь першої української церкви у Станіславові.

До реалізації проекту також долучилися партнери – це Електрополюс ІФ, Івано-Франківський Краєзнавчий музей, «Паперівка».

Довідка:
У вересні 2015 року платформа «Тепле Місто» заснувала програму «Міські Ґранти» з метою активізувати та посилювати ініціативи, громадські організації та середовища, які ставлять за мету прогресивний розвиток міста, втілення практичних проектів, що покращують якість життя у місті, та залучення громади міста до активної участі у процесах розвитку Івано-Франківська.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×