Новини

Проект «Вивіски». Макети (частина 2)

Наші проекти (частина 2). З першою частиною можна ознайомитися тут.

У проекті для магазину «Сімейний продукт», вул. Мазепи, архітекторами «Теплого Міста» Андрієм Назаренко та Христиною Косьмій було запропоновано дерев'яну вивіску з об'ємних літер та дерев'яні ящики для квітів з декоративною підсвіткою. Крім цього, запропонували розсувні маркізи. 

Про даний тип вивіски можна прочитати на 38-й та 39-й сторінках ґайдлайну візуального стилю.

 

Коли дизайнер «Теплого Міста» почав працювати над макетом вивіски для магазину «Любава», конструкція вивіски закривала собою ліпнину, русти фасаду та віконні рами. Дизайнером було запропоновано дерев'яну вивіску з об'ємних літер, а також дерев'яну вивіску-кронштейн у формі елемента логотипу. Крім того, рекомендуємо замінити рами вікон та дверей дерев'яними та більш відкритими. 

Про даний тип вивіски можна прочитати на 38-й та 39-й сторінках ґайдлайну візуального стилю.
​Автор: Микита Грач

 

У проекті оформлення вивіски для офісу нотаріуса Ольги Грицак, вул. Галицька, дизайнером «Теплого Міста» було запропоновано більш відповідні до елементів фасаду розмір та форму таблички, а також алюмінієву вивіску-кронштейн. 

Про цей типи вивіски можна прочитати на 43-й сторінці ґайдлайну візуального стилю.
​Автор: Василь Гошовський

 

Для нової кав'ярні «Profiterole», що на початку вул. Мазепи, дизайнером «Теплого Міста» було запропоновано вивіску, яка виконана шляхом нанесення логотипу на великі вітрини, та металеву вивіску-кронштейн у формі одного з елементів логотипу.

Про такі типи вивіск більш детально читайте на 43-й та 62-й сторінці ґайдлайну візуального стилю.
​Автор: Василь Гошовський

 

Для громадського ресторану «Urban Space 100», вул. Грушевського, 19, дизайнером «Теплого Міста» було запропоновано металеву вивіску-кронштейн з елементами логотипу ресторану. Вивіску зробили у вигляді нанесення логотипу на вітрини. Також запропонували маркізи від сонця чи дощу, які швидко складаються при потребі. 

З даними типами вивіск можна більш детально ознайомитися на 43-й та 62-й сторінці ґайдлайну візуального стилю.
​Автор: Василь Гошовський

 

Під час звернення до «Теплого Міста» партії «Воля», що на вул. Пилипа Орлика, оформлення вивіски було зроблене наступним чином: рекламними банерами було закрито вікно та частину фасаду будинку. Дизайнером «Теплого Міста» було запропоновано макети вивісок для всіх бізнесів, які знаходяться в будинку, а саме: вивіски одного типу з об'ємних літер з контражурною підсвіткою. Також було рекомендовано замінити віконні рами та форму дверей на більш відкриті та встановити велопарковку.

Про даний тип вивіски можна прочитати на 38-й та 39-й сторінках ґайдлайну візуального стилю.
​Автор: Василь Гошовський

 

Оформлення вітрин магазину «Марципан», що на вул. Галицька, виглядало наступним чином: вони були заклеєні більш ніж на 30% площі (сторінка 61-а ґайдлайну візуального стилю). Дизайнером «Теплого Міста» було запропоновано зробити вивіску у вигляді графіки на склі та вивіску-кронштейн у вигляді короба, що світиться. Також порекомендували замінити віконні рами, щоб вони були більш відкритими. 

Про даний тип вивісок можна прочитати на 62-й сторінці ґайдлайну візуального стилю.
​Автор: Василь Гошовський

 

Проект магазину «Плюс» на вул. Л. Курбаса, був одним з конкурсних завдань для закриття вакансії дизайнера, якого шукала команда «Теплого Міста» минулого року. Дизайнер виявив, що конструкція повністю закривала собою верхні русти фасаду та віконні рами. Він запропонував макет вивіски, що виконана шляхом нанесення логотипу на віконне скло. 

Про цей тип вивіск можна прочитати на 62-й сторінці ґайдлайну візуального стилю.
​Автор: Василь Гошовський

 

Оформлення вивіски компанії «Сахара», вул. Грушевського, мало певні недоліки: значна частина вивіски закривала собою русти фасаду будівлі. Дизайнером «Теплого Міста» було розроблено макет дерев'яної вивіски у вигляді логотипу компанії та об'ємних літер. Також ми рекомендуємо замінити вікна та двері на дерев'яні.

Про даний тип вивіски можна прочитати на 38-й та 39-й сторінках ґайдлайну візуального стилю.
Автор: Василь Гошовський

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×