Новини

Проект «Промприлад»: візит SRI International

В рамках проекту ревіталізації заводу «Промприлад» в Івано-Франківську, що відбувається за участі консорціуму з чотирьох партнерів – БО «Тепле Місто», ГО «Інша Освіта», Garage Gang та CANactions, відбувся візит американської дослідницької інституції SRI International до України.

SRI International – це американська неприбуткова організація, що виконує різноманітні передові дослідження та вирішує комплексні питання на рівні міст, економік, університетів та країн.

У випадку Івано-Франківська, роллю SRI International буде виконання повнорозмірного дослідження, метою якого є економічний аналіз контексту регіону з виокремленням основних пріоритетних/фокусних напрямків, на яких буде базуватися подальший розвиток і наповнення «Промприладу». На підґрунті економічного аналізу, що охоплюватиме загальні економічні показники регіону, характеристики роботи адміністрацій регіону, динаміку та розвиток підприємництва, академічні потужності наявних університетів та усіх зв’язків та залежностей між ними, буде створено стратегію з розвитку «Промприладу». Ця стратегія, по суті, стане бізнес-планом з виводу об’єкту у площину сталого функціонування із дотриманням розробленої місії проекту та зазначенням необхідних конфігурацій стейкхолдерів, організаційної та фінансової моделі.

Приїзд SRI International наразі носив ознайомчий характер, але вже дав певне розуміння контексту та реалій західноукраїнського середовища. Протягом трьох днів було проведено близько двадцяти інтерв’ю з представниками бізнесу, адміністрації, академії та громадських ініціатив. 

Завершенням візиту стала спільна зустріч представників інноваційних сфер у Львові, що започаткувало новий виток неформальної кооперації між Івано-Франківськом та Львовом. Більше того, саме на цій зустрічі для громадськості було оголошено усі плани щодо подальшого розвитку об’єкту. Зустріч закінчилася широкою конструктивною дискусією та обміном думками стосовно проекту, що дає великі надії на кооперацію та синергетичне втілення проекту у майбутньому.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×