Новини

Правильні вивіски у Франківську: +1

Тішимось, що кількість правильних вивісок в Івано-Франківську збільшується, а підприємці та мешканці міста ініціюють створення гарних прикладів і звертаються до програми «Вивіски», яку реалізовує платформа «Тепле Місто».  Нещодавно в будівлі на вулиці Франка, 5 відкрився магазин 911 dress helper. Для нього була розроблена лаконічна вивіска з окремих знаків, вписана в руст фасаду. Розміщена вивіска на рівні людських очей — найзручніше для сприйняття: споживачу не треба шукати напис — він у нього перед очима. Розмір знаків також відповідає принципам ергономіки в міському середовищі: завдяки співвідношенню ширини й висоти знаків напис є розбірливим зблизька та здалека. Будівля є пам’яткою архітектури, тож розроблена вивіска не перекриває елементи і при цьому достатньо контрастує з фасадом.

Окремо хотілося б згадати матеріал, використаний при реалізації вивіски: це метал, який не тільки з давніх часів використовується в архітектурі, але є натуральним і рекомендованим до застосування в пам’ятках архітектури.

Важливим елементом оформлення фасаду у цьому випадку є вітрина, завдяки якій бренд комунікує зі споживачем назовні. Адже це дуже легкий і дієвий спосіб залучити до закладу людей з вулиці.

911 for site shtorka old 911 for site shtorka 2703
Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×