Новини

Проекти, підтримані Urban Space 100 у липні 2016 року

Однією з цінностей громадського ресторану Urban Space 100 є те, що 80% чистого прибутку направляється на фінансову підтримку некомерційних проектів, які реалізовуються в Івано-Франківську.
20 липня відбулися чергові загальні збори засновників громадського ресторану Urban Space 100. Загалом було подано 17 проектів, п'ятеро з яких отримали фінансування.

1.    Велореанімація – встановлення «міні-веломайстерні» на території біля центрального корпусу Івано-Франківського медичного університету.
2.    Зелена зона Опришівців. Реанімація. Етап: Встановлення питного фонтанчика – створення питного фонтанчика на території Опришівців, оскільки спортивні тренування викликають спрагу, а найближчий магазин знаходиться досить далеко від локації, вдосконалення місця відпочинку.
3.    Франківський міжнародний фестиваль крафтового пива – проект має на меті вивести культуру споживання пива на якісно вищий рівень та познайомити франківців та гостей міста з виробниками справді якісного продукту.
4.    «Dance with Apache» – це дводенний фестиваль сучасного танцю в Івано-Фракнівську за участі однієї з найкращих українських команд APACHECREW. В рамках проекту планується проведення танцювальних майстер-класів, виконання танцювального перформансу за участю танцюристів колективу та вечірній танцювальний «джем».
5.    «Дитяча архітектурна школа» – це дитячі заняття з архітектури із авторськими програмами молодих архітекторів, побудовані на власних пошуках та дослідженнях світового досвіду.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×