Новини

Проекти, підтримані Urban Space 100 у квітні 2016 року

Urban Space 100 – перший громадський ресторан, де 80% прибутку направляється на реалізацію громадських проектів Івано-Франківська. Чотири рази на рік (щокварталу) збираються 100 засновників Urban Space 100 та вирішують, яким некомерційним проектам Івано-Франківська надати фінансову підтримку.


На останніх зборах засновників Urban Space 100, які відбулися 20 квітня, фінансування отримали наступні проекти:

  1. «Ігровий майданчик – крок до здійснення дитячих мрій» (перший модуль) – створення на території обласної дитячої лікарні (вул. Коновальця) першого у місті ігрового майданчика та ігрової зони, що адаптована потребам звичайних дітей та дітей з обмеженими фізичними можливостями.
  2. LED інсталяція «Пісня дерев» – створення візуально-звукової інсталяції в одному із скверів міста.
  3. Видання брошури «Франек, добрий ранек!». Цей проект базується на аналітичних результатах першої студії школи урбаністичних досліджень CANactions в Івано-Франківську. Проект передбачає публікацію збірки замальовок у формі артбуку з коміксами з однієї сторони, і з чистими сторінками – з іншої. Основна ідея цього проекту – створення нової культури низових суспільних об’єднань, що базуватимуться на основі спільної зацікавленості у вирішенні проблеми. Кошти з реалізації примірників будуть направлені на реалізацію обраного громадою проекту громадського простору в Івано-Франківську.
  4. Встановлення стаціонарного (бетонного) тенісного стола для школярів СШ № 11 біля спортивного майданчика школи. Забезпечить цікаве проведення перерв у школі, згуртує дітей займатися спортом, буде використовуватися також на уроках фізичної культури
  5. Проект свідомого донорства «Дізнайся свою групу крові!» – здійснюється з метою пропагування свідомого безоплатного донорства крові та її компонентів серед широкого загалу міста Івано-Франківська.
  6. Часткове фінансування видання антиутопії Олдоса Гакслі «О, прекрасний новий світ» в рамках проекту «Вавилонська Бібліотека».
  7. Хакатон щодо реорганізації закинутого простору перед друкарнею у сучасний міський сквер. Проведення Хакатону з розробки проекту сучасного, привабливого, унікального, багатофункціонального скверу на вул. Січових Стрільців (біля приміщення Друкарні), який стане арт-об’єктом, привабливим для мешканців і гостей Івано-Франківська. Актуальність проблеми виходить з потреби реорганізації міських просторів, які є некомфортними для мешканців міста, непривабливими для гостей міста, розроблення плану заходів і шляхів їх перетворення, залучення громади, влади, бізнесу до планових урбаністичних процесів.

Про те, як правильно подати проект на отримання фінансування від Urban Space 100 можете прочитати в нашій статті: 
http://warm.if.ua/uk/news/pravyla-podachi-proektiv-na-urban-space-100

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×