Новини

Проекти, підтримані громадським рестораном Urban Space 100

80% прибутку ресторану «Urban Space 100» направляється на реалізацію громадських проектів Івано-Франківська. Чотири рази на рік (щокварталу) збираються 100 засновників «Urban Space 100» та вирішують, яким некомерційним проектам Івано-Франківська надати фінансову підтримку.

З часу відкриття у грудні 2014 року Urban Space 100 підтримав такі ініціативи:
2015 р.:
• “Франківський вуличний малюнок” – творча резиденція зі створення муралів за участі арґентинського художника Хорхе Помара.
• Програма “Міські Ґранти” від платформи «Тепле Місто». Фонд першого конкурсу більш ніж наполовину профінансований «Urban Space 100».  
Urban Space Radio, яке розповідає про міську культуру, урбаністичні процеси та нову українську музику, його можна слухати онлайн 24/7.
• Різдвяна Шопка-2016 – в рамках проекту оновлено декорації для авторського різдвяного Вертепу, що розташований в скляному кубі в центрі міста, поблизу Ратуші. 
• Музичний соціальний пост-панк проект “Пенсія” – соціальний музичний гурт, в якому можуть взяти участь всі бажаючі, та який об’єднує людей навколо ідеї музичної співтворчості. 


2016 р.:
• Проект «Лабораторія Друзів» – серія мистецьких пленерів з подальшою виставкою робіт за участі художників та  дітей з Івано-Франківського Центру соціально-психологічної реабілітації (вул. Набережна). 
День Вуличної Музики – велика музична подія, під час якої в місті працюють кілька різножанрових музичних локацій, на яких грають музиканти як з Івано-Франківська, так і з інших міст України.
• Анімаційна інсталяція «БІГАЄМДОБОГА» – творча анімаційна робота про життя людей в місті  з використанням стилізованих художніх фігур у вигляді людей. 
• Шкільний турнір з футзалу Кубок НФК Ураган – призи для переможців творчих конкурсів. 
• Соціальний проект «Шукаю домівку» від зоозахисної організації «БФ Дім Сірка». Проект передбачає соціальну кампанію з прилаштування безпритульних тварин, що проживають у притулку поблизу Івано-Франківська.

Про те, як правильно подати проект на отримання фінансування від «Urban Space 100» можете прочитати в нашій статті: 
http://warm.if.ua/uk/news/pravyla-podachi-proektiv-na-urban-space-100

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×