Новини

Підсумкове відео про діяльність Антикризового фонду по боротьбі з COVID-19

Вдячні всім та кожному, хто долучився до підтримки медиків – ми відчули, що об’єднуючись можемо значно ефективніше боротись з викликами пандемії. Людська доброта і чуйність є безмежною та творить надзвичайне – ви допомагали в різний спосіб: надсилали кошти, надавали техніку та шили власноруч засоби індивідуального захисту, реалізовували благодійні челенджі в соцмережах, долучались своїм часом та силами, ризикували здоров'ям заради спільної мети. 
Завдяки вашій допомозі Антикризовий фонд по боротьбі з COVID-19 в Івано-Франківську за 70 днів своєї роботи передав 7 276 832 гривень, закривши екстрені потреби медичних закладів Івано-Франківська та області.

З послабленням карантину, коли основні потреби лікарень покрились – фонд дещо збавив оберти діяльності, а бізнес та волонтери повертаються до своєї звичайної роботи. Ми не закриваємо функціонування повністю та готові заново запустити всі процесі в разі, якщо ситуація з захворюванням знову погіршиться.

Щоб підсумувати важливий досвід, ми створили відео про цей нелегкий час випробувань – тут історія трьох місяців нашої роботи, здобутків та результатів. За цією роботою стоїть ваша підтримка та небайдужість. Дякуємо за довіру та співучасть.

Відеоролик підготував Василь Гошовський, Multimedia lab.

***
Антикризовий фонд по боротьбі з COVID-19 – це об'єднання громадських ініціатив у співпраці з органами місцевого самоврядування, бізнесом та суспільством в місті Івано-Франківськ. Заради досягнення максимального результату свої зусилля об’єднали такі громадські організації та ініціативи: платформа Тепле МістоStopCovid-19.ifІвано-Франківський ІТ кластер, об'єднання блогерів coronavirus.if, спільнота ActivePeople.If та Франківський драмтеатр.

З 15 травня діяльність Антикризового Фонду по боротьбі з COVID-19 здійснюється на умовах співфінансування Zagoriy Foundation.

 

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×