Новини

Переможці весняної хвилі програми «Міські Ґранти»

У весняному конкурсі програми «Міські Ґранти» за фінансування змагалося 19 проектів у 7-ми напрямках.

У shortlist потрапило 9 проектів. Загальний бюджет поточного конкурсу складав 60 тисяч гривень.

Хоча конкурс розрахований на чотирьох переможців з ґрантовим бюджетом по 15 000 грн., вже четвертий раз поспіль виграє п’ять проектів:

1)    Боча на колесах – 15 000 грн. (ініціативна група «Боча в Станіславі», громадська організація «СЛІД»)
Боча - це унікальна гра, в яку можуть одночасно бути задіяні люди з різними фізичними можливостями, і водночас це вид спорту, що входить у програму Паралімпійських ігор.
Проект базується на створенні команди для гри в Боча, оренди приміщення та організації тренувань гри Боча в Івано-Франківську. Це дасть змогу людям з особливими потребами займатися спортом, розвивати себе, ставити цілі та досягати їх. Також проект відкриває можливість прийняття участі в різних змаганнях з гри Боча як на рівні районів, області, країни так і за її межами.

2)    Віртуальна реальність у бібліотеці – 14 810 грн. (Івано-Франківська міська централізована бібліотечна система)
Запровадження сучасного, альтернативного методу навчання з допомогою віртуальної та доповненої реальності, привернути увагу, викликати емоційну реакцію, виховати у дітей цікавість до бібліотеки та читання. Діти будуть не просто вчити історію, а стануть її частиною, опинившись у ролі реальної історичної особистості. Після того як вони прочитають про археологію, вони зможуть зайнятись віртуальними розкопками. Також, використовуючи освітні проекти від Google expeditions project, діти матимуть змогу віртуально подорожувати різними куточками світу.

3)    Вікно у світ – 15 000 грн. (Громадська організація жінок-інвалідів «Біла Тростина»)
Навчання комп'ютерної грамотності незрячих людей та людей зі слабким зором шляхом застосуванням спеціального звукового програмного забезпечення. Люди з інвалідністю по зору, навчившись роботі на ПК із застосуванням спеціальних голосових синтезаторів, зможуть виконувати самостійно читання літератури, написання текстів, сканування документів, спілкування через мережу Інтернет, отримувати та обмінюватись інформацією. 

4)    Створення другої та третьої частин масового відкритого онлайн-курсу «Проста гістологія» – 10 460 грн. (ініціатива «Easy Histology Club»)
Створення ефективного та мотивуючого методу онлайн-навчання з навчальної дисципліни «Гістологія, цитологія та ембріологія» для студентів та інтернів Івано-Франківського національного медичного університету та усіх інших медичних ВНЗ України.

5)    Велодень 2017 – 4 730 грн. (велоклуб «Велосталкер»)
Організація Велодня у Івано-Франківську, який має на меті пропаганду активного відпочинку та здорового способу життя, популяризацію велосипеду як альтернативного, екологічного та безпечного виду міського транспорту, а також культури керування велосипедом.

 

Визначити переможців допомогла експертна комісія весняного конкурсу «Міські Ґранти», до якої увійшли:
1.    Артур Прокіпчук – заступник директора Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини;
2.    Юрій Хмель – підприємець, співзасновник ТОВ «Юхані», комерційний директор ТОВ «Ютім»;
3.    Іван Дячишин – співзасновник ІТ-кластеру в Івано-Франківську, співорганізатор конференцій «IT Rally», «StartUp Camp», «Design Village»;
4.    Жан Побе – культурний менеджер, засновник і координатор мистецької формації DZESTRA;
5.    Роксолана Пірус – підприємець, директор Центру освітніх програм і туризму «Cosmo Travel™», засновниця шоурум-простору «A.L.O.E. by PiBo»;
6.    Лідія Бойчук – переможниця ІІІ хвилі програми «Міські Ґранти», співорганізатор конференції «Design Village».

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×