Новини

Переможці ІІІ хвилі програми «Міські Ґранти»

Сьогодні стали відомі імена переможців ІІІ хвилі конкурсу «Міські Ґранти» платформи «Тепле Місто». Бюджет склав 60 000 грн. 

Загалом у «Міських Ґрантах» брали участь 17 проектів, 8 з яких увійшли в шорт-лист. Ті команди, проекти яких увійшли у шорт-лист, пройшли співбесіду із членами експертної комісії. У складі експертної комісії ІІІ хвилі «Міських Ґрантів» були:

- Ольга Зень – громадська активістка, проектний менеджер;

- Михайло Смушак – директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради;

- Тарас Случик – громадський активіст, керівник регіонального відділення Інституту політичної освіти;

- Ростислав Шпук – громадський активіст, блогер, фотограф, підприємець;

- Дарина Шегда – громадська активістка, архітекторка, підприємець;

- Віктор Загреба – громадський активіст, блогер, засновник ініціативи «Vision Zero для України».

Після співбесіди було визначено переможців. Попередньо ми анонсували, що у конкурсі зможуть перемогти 4 проекти. Але, оскільки один із проектів, який став переможцем, потребує меншого, ніж інші, фінансування, ми змогли розділити призову суму між двома проектами. Отже, в третьому конкурсі «Міських Грантів» платформа «Тепле Місто» надасть організаційну та фінансову підтримку п'ятьом проектам-переможцям, а саме:

1. Конференція «TEDxIvanoFrankivskWomen». Особливістю конференції є те, що спікерами будуть тільки жінки відповідно до правил TED щодо проведення TEDxWomen. На конференцію «TEDxIvanoFrankivskWomen» у 2016 р. буде запрошено дванадцять спікерів з різних міст, які презентуватимуть успішні ідеї, у т. ч. двох спікерів з Івано-Франківська. Тема конференції «Be Yourself». Проект отримав фінансування в розмірі 15 000 грн.

2. «Година Коду» (Hour of Code). Мета проекту – знайомство школярів та студентів в ігровій формі з азами програмування, руйнування стереотипів щодо роботи програміста, ознайомлення учнів із спеціальностями, які пов’язані з інформаційними системами. Проект отримав фінансування в розмірі  5 001 грн.

3. «Терапія мистецтвом». Мета – допомагати у створенні сприятливих умов для психічного розвитку кожної дитини, в позитивному формуванні їх світогляду до навколишнього світу, людей, методом лікування творчістю, через спільну діяльність дорослого з дитиною, результатом якого будуть предметний чи сюжетний малюнок на стіні. Проект отримав фінансування в розмірі 14 453 грн.

4. Виставка «Портрет місця і часу. Невідомий світ Параски Плитки-Горицвіт». Організувати першу в Україні і світі виставку небачених до сьогодні світлин гуцульської художниці, письменниці, фольклористки, народного філософа Параски Плитки-Горицвіт, щоб привернути увагу до фотографічного спадку мисткині широкої публічності. Цими заходами команда прагне спонукати молодь та людей середнього віку до впорядкування сімейних архівів і створення віртуального родинного альбому мешканців Івано-Франківська. Проект отримав фінансування в розмірі 15 000 грн.

5. Міні-кінофестиваль. Фестиваль покликаний популяризувати кіно українського походження, мотивувати місцеве населення на створення свого короткомеражного та повнометражного кінофільму завдяки перебуванню у відповідному середовищі кіно-тусовок та освітній програмі щодо кіно-виробництва малобюджетного кіно. Проект отримав фінансування в розмірі 7 200 грн.

Фото: Антон Куба

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×