Новини

Open-call на Кураторський інтенсив з Яніною Пруденко

Кураторський інтенсив з Яніною Пруденко, що відбудеться 27-28 травня у Івано-Франківську - це гарна можливість спробувати себе у професії куратора для людей, що прагнуть пов'язати своє майбутнє з сучасним мистецтвом. Під час інтенсиву учасники візьмуть участь в обговоренні теоретичного матеріалу, а також створять прототип власного кураторського проекту.

В рамках теоретичної частини будуть обговорені питання: хто такий куратор? як давно існує професія куратора сучасного мистецтва? якими є зони його відповідальності? чи є кураторський проект художнім висловлюванням? що потрібно штудіювати куратору? якими мають бути взаємовідносини куратор-художник? якими бувають кураторські проекти? 

Практична частина дасть можливість учасникам створити прототип власного кураторського проекту. Працюючи у групі, що складатиметься з декількох учасників, кожен матиме можливість долучитися до обговорення кураторської концепції, відбору учасників проекту, написати кураторський текст, продумати локацію свого проекту і т.д.

За результатами кураторського інтенсиву кожна група учасників матиме готовий прототип кураторського проекту, відшліфований у процесі колективних обговорень та дружньої критики та готовий до безпосереднього втілення.

Тривалість – 2 дні. Участь в інтенсиві є безкоштовною.

Умови участі – відбір 12 учасників на конкурсній основі згідно з заповненими заявками та мотиваційними листами, поданими до 15 травня 2017 року. Подати заявку можна тут.

Подія у Facebook: www.facebook.com/events/1435949643093120/

Довідка

Яніна Пруденко – кураторка проектів у сфері сучасного мистецтва, що відбувалися у Києві, Львові, Санкт-Петербурзі, Москві, Жиліні (Словаччина), Волькерсдорфі (Австрія).
Очільниця магістерської програми «Куратор сучасного мистецтва» у НПУ імені М.П. Драгоманова.
Кураторка Відкритого архіву українського медіа арту – mediaartarchive.org.ua
Наразі працює над монографією «Кібернетика в гуманітарних науках та мистецтві СРСР».

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×