Новини

Оголошуємо проведення тендеру на закупівлю послуг на комунікаційний супровід діяльності

Оголошуємо проведення тендеру на закупівлю послуг на комунікаційний супровід діяльності у рамках проєкту «Впровадження підходів кругової економіки для творення життєздатного та стійкого Івано-Франківська» (SG53730) у межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні (EPAIU), що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за фінансової підтримки Швеції.

Загальна інформація про проєкт:

Сьогодні міські агломерації – це концентрація ресурсів, талантів, деградованого природного середовища і супутніх викликів, проте ця ж концентрація може створити зворотній позитивний ефект, якщо над ним цілеспрямовано працювати. Перехід з класичної лінійної економіки за принципом “візьми-зроби-викинь” на кругову, коли ми максимально використовуємо відновлювальні та локальні ресурси, мінімізуємо використання невідновлюваних, а поняття відходів трансформуємо у ресурс, вимальовуючи стійкі міські системи, які в буремні часи, як зараз, є особливо на часі.

Саме тому у рамках даного інституційного гранту команда Теплого міста розбудовує свою експертність у сталих урбаністичних практиках, тестуванні підходів кругової економіки у рамках наших програм та проєктів, Промприлад.Реновації зокрема, а також покращує свої комунікації, щоб налагодити взаємозв’язки між різними гравцями для максимально ощадливого використання ресурсів, відновлення біорізноманіття для сталого розвитку Івано-Франківська. 

Окрім навчання команди та обміну досвіду, у рамках проєкту реалізовано (1-3), реалізується (4) і планується (5):

 1. комплексне дослідження поточного стану і мапування потоків ресурсів (у т.ч. енергії, води, відходів) при реконструкції та майбутньому повномасштабному функціонуванні інноваційного центру «Промприлад.Реновація» в урбаністичній екосистемі Івано-Франківська, що стане основою у розробці кругової стратегії центру;

 2. семінар по круговій економіці та системному мисленню в урбаністичних екосистемах для команди Теплого міста та інших ключових партнерів у реалізації проекту Промприлад.Реновація, на якому команда отримала базове розуміння про підходи та переваги кругової економіки;

 3. майстерня по формуванню кругової візії інноваційного центру на основі попередньо проведеного дослідження за участі команд платформи “Тепле Місто”, інноваційного центру Промприлад.Реновації та будівельних підрядників центру;

 4. аналіз місцевих політик та стратегій розвитку, публічних просторів або форматів бізнесів у контексті запровадження принципів кругової економіки в Івано-Франківську. Перше дослідження "Планування і проєктування публічних просторів в Івано-Франківську: аналіз підходів з урахуванням принципів кругової економіки" уже на етапі фіналізації. Два наступні будуть реалізовані протягом наступних 10 місяців аби на основі виявлених викликів, сформувати рекомендації та розпочати публічну дискусію як адаптувати та впроваджувати практики кругової економіки у локальному контексті;

 5. виявлені у процесі діяльності довкіллєві теми будуть актуалізовані у трьох радіо-сезонах впродовж інституційного гранту. Тематика сезонів стосуватиметься кругової економіки та сталого споживання. У створення подкастів будуть залучені урбаністи та екологи. Один сезон складатиметься з 10 подкастів, тривалістю мінімум 30 хвилин кожен. Перший сезон подкастів під назвою “Свідомі вдома” уже стартував на Urban Space radio в травні. 

Очікувані задачі:

 1. Розробка концепції комунікаційного супроводу діяльності проєкту. 

 2. Написання супровідних авторських текстів на основі діяльності у рамках проєкту (три аналітичні звіти, дві серії подкастів на довкіллєві теми) для локальних та національних медіа. Мінімум 5 статей, мінімальний розмір 6 тис знаків.

 3. Організація заходів для оголошення результатів досліджень, проведених у рамках проєкту, у тому числі написання прес-релізів. 

 4. Організаційний супровід роботи з національними та локальними медіа.

 5. Узгодження контент-плану для соціальних мереж серед керівників проєктів та програм усередині команди платформи “Тепле Місто”.

Очікуваний період і тривалість залучення:

Залученість триватиме впродовж червня-грудня 2021 на періодичній основі по декілька годин/ днів впродовж робочого тижня. Загальний очікуваний термін залученості - до 220 робочих годин. 

Місце надання консультацій: за місцем проживання підрядника та в Івано-Франківську. 

Вимоги до освіти та досвіду:

 1. Розробка концепції комунікаційного супроводу діяльності проєкту. 

 2. Написання супровідних авторських текстів на основі діяльності у рамках проєкту (три аналітичні звіти, дві серії подкастів на довкіллєві теми) для локальних та національних медіа. Мінімум 5 статей, мінімальний розмір 6 тис знаків.

 3. Організація заходів для оголошення результатів досліджень, проведених у рамках проєкту, у тому числі написання прес-релізів. 

 4. Організаційний супровід роботи з національними та локальними медіа.

 5. Узгодження контент-плану для соціальних мереж серед керівників проєктів та програм усередині команди платформи “Тепле Місто”.

Як подати пропозицію:

Пропозиція має містити: 

 1. резюме кандидата/ки, яке підтверджує необхідні для виконання роботи кваліфікації;

 2. Фінансову пропозицію (згідно поданого нище додатку 1), яка враховує усі податки і збори. У разі подання кандидатів з інших міст, пропозиція має враховувати можливі витрати на приїзд в Івано-Франківськ. Поїздки є опціональними  і не будуть оплачені додатково. 

 3. Зазначити статус подавача - ФОП, ТОВ, фізична особа.

Пропозиції просимо надіслати на електронну пошту maria.fedoruk@warm.if.ua. з темою листа “SG53730 Послуги на комунікаційний супровід діяльності” не пізніше 21 червня 2021 року. 

Зверніть увагу:

 • Причини відмови в підтримці тендерної пропозицій не повідомляються.

Контактна особа – Марія Федорук, електронна пошта для звернень maria.fedoruk@warm.if.ua.

Додаток 1. Фінансова пропозиція.

Прохання пам‘ятати, що отримуючи фінансування Швеції, ви погоджуєтеся із важливістю поділяти всесвітньо визнані цінності, як то права людини. У співпраці ви поділяєте спільні цілі та вибудовуєте партнерство на засадах взаємної довіри, чесності та діалогу, а також розумієте важливість прозорої діяльності та підзвітності сторін. Ви приймаєте важливість таких наскрізних пріоритетів, як: подолання бідності, довкілля та зміна клімату, гендерна рівність, відвернення конфліктів, сприяння сталому розвитку.

Швеція не фінансує таку діяльність, як: виробництво зброї, амуніції або частин, які використовуються для зброї та військової стратегічної продукції; виробництво наркотиків; виробництво тютюну та виробів з нього; виробництво алкоголю й алкогольних напоїв; діяльність, пов‘язаної з азартними іграми і ставками; руйнування територій з високою екологічною цінністю; просування або виготовлення порнографії; просування або виготовлення медійної продукції расистського або антидемократичного змісту; просування або виготовлення хімічної продукції, не дозволеної в ЄС.

 

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×