Новини

Оголошуємо проведення тендеру на закупівлю надання послуг дизайну

Оголошуємо проведення тендеру на закупівлю надання послуг дизайну  у рамках проєкту «Впровадження підходів кругової економіки для творення життєздатного та стійкого Івано-Франківська» (SG53730) у межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні (EPAIU), що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за фінансової підтримки Швеції.

Загальна інформація про проєкт:

Сьогодні міські агломерації – це концентрація ресурсів, талантів, деградованого природного середовища і супутніх викликів, проте ця ж концентрація може створити зворотній позитивний ефект, якщо над ним цілеспрямовано працювати. Перехід з класичної лінійної економіки за принципом “візьми-зроби-викинь” на кругову, коли ми максимально використовуємо відновлювальні та локальні ресурси, мінімізуємо використання невідновлюваних, а поняття відходів трансформуємо у ресурс, вимальовуючи стійкі міські системи, які в буремні часи, як зараз, є особливо на часі.

Саме тому у рамках даного інституційного гранту команда Теплого міста розбудовує свою експертність у сталих урбаністичних практиках, тестуванні підходів кругової економіки у рамках наших програм та проєктів, Промприлад.Реновації зокрема, а також покращує свої комунікації, щоб налагодити взаємозв’язки між різними гравцями для максимально ощадливого використання ресурсів, відновлення біорізноманіття для сталого розвитку Івано-Франківська. 

Окрім навчання команди та обміну досвіду, у рамках проєкту реалізовано (1-3), реалізується (4) і планується (5):

 1. комплексне дослідження поточного стану і мапування потоків ресурсів (у т.ч. енергії, води, відходів) при реконструкції та майбутньому повномасштабному функціонуванні інноваційного центру «Промприлад.Реновація» в урбаністичній екосистемі Івано-Франківська, що стане основою у розробці кругової стратегії центру;

 2. семінар по круговій економіці та системному мисленню в урбаністичних екосистемах для команди Теплого міста та інших ключових партнерів у реалізації проекту Промприлад.Реновація, на якому команда отримала базове розуміння про підходи та переваги кругової економіки;

 3. майстерня по формуванню кругової візії інноваційного центру на основі попередньо проведеного дослідження за участі команд платформи “Тепле Місто”, інноваційного центру Промприлад.Реновації та будівельних підрядників центру;

 4. аналіз місцевих політик та стратегій розвитку, публічних просторів або форматів бізнесів у контексті запровадження принципів кругової економіки в Івано-Франківську. Перше дослідження "Планування і проєктування публічних просторів в Івано-Франківську: аналіз підходів з урахуванням принципів кругової економіки" уже на етапі фіналізації. Два наступні будуть реалізовані протягом наступних 9 місяців аби на основі виявлених викликів, сформувати рекомендації та розпочати публічну дискусію як адаптувати та впроваджувати практики кругової економіки у локальному контексті;

 5. виявлені у процесі діяльності довкіллєві теми будуть актуалізовані у трьох радіо-сезонах впродовж інституційного гранту. Тематика сезонів стосуватиметься кругової економіки та сталого споживання. У створення подкастів будуть залучені урбаністи та екологи. Один сезон складатиметься з 10 подкастів, тривалістю мінімум 30 хвилин кожен. Перший сезон подкастів під назвою “Свідомі вдома” уже стартував на Urban Space radio в травні. 

Очікувані задачі:

 1. Підготовка графічних матеріалів для дописів в соціальних мережах на тему кругової економіки (4-8 робіт в місяць).

 2. Розробка дизайну та верстка двох аналітичних звітів.  

 3. Розробка візуального супроводу заходів для оголошення результатів досліджень, проведених у рамках проєкту. 

 4. Створення ілюстрацій для публікацій в локальних та національних медіа (мінімум 5 статей).

Очікуваний період і тривалість залучення:

Залученість триватиме впродовж вересня 2021-липня 2022 на періодичній основі по декілька годин/ днів впродовж робочого тижня. Загальний очікуваний термін залученості - до 230 робочих годин. 

Місце надання консультацій: за місцем проживання підрядника та в Івано-Франківську. 

Вимоги до освіти та досвіду:

 1. Вища освіта у галузі дизайну, образотворчого мистецтва чи суміжних галузях; 

 2. Досвід створення графічного дизайну (портфоліо);

 3. Досвід реалізації верстки аналітичних матеріалів (портфоліо);

 4. Здатність дотримуватись дедлайнів;

 5. Бажано базуватись в Івано-Франківську. 

Як подати пропозицію:

Пропозиція має містити: 

 1. резюме кандидата/ки, яке підтверджує необхідні для виконання роботи кваліфікації;

 2. Фінансову пропозицію (згідно поданого нище додатку 1), яка враховує усі податки і збори. У разі подання кандидатів з інших міст, пропозиція має враховувати можливі витрати на приїзд в Івано-Франківськ. Поїздки є опціональними  і не будуть оплачені додатково. 

 3. Зазначити статус подавача - ФОП, ТОВ, фізична особа.

Пропозиції просимо надіслати на електронну пошту maria.fedoruk@warm.if.ua. з темою листа “SG53730 Послуги на комунікаційний супровід діяльності” не пізніше 31 серпня 2021 року. 

Зверніть увагу:

– Причини відмови в підтримці тендерної пропозицій не повідомляються.

Контактна особа – Марія Федорук, електронна пошта для звернень maria.fedoruk@warm.if.ua.

Додаток 1. Фінансова пропозиція.

Прохання пам‘ятати, що отримуючи фінансування Швеції, ви погоджуєтеся із важливістю поділяти всесвітньо визнані цінності, як то права людини. У співпраці ви поділяєте спільні цілі та вибудовуєте партнерство на засадах взаємної довіри, чесності та діалогу, а також розумієте важливість прозорої діяльності та підзвітності сторін. Ви приймаєте важливість таких наскрізних пріоритетів, як: подолання бідності, довкілля та зміна клімату, гендерна рівність, відвернення конфліктів, сприяння сталому розвитку.

Швеція не фінансує таку діяльність, як: виробництво зброї, амуніції або частин, які використовуються для зброї та військової стратегічної продукції; виробництво наркотиків; виробництво тютюну та виробів з нього; виробництво алкоголю й алкогольних напоїв; діяльність, пов‘язаної з азартними іграми і ставками; руйнування територій з високою екологічною цінністю; просування або виготовлення порнографії; просування або виготовлення медійної продукції расистського або антидемократичного змісту; просування або виготовлення хімічної продукції, не дозволеної в ЄС.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×