Новини

Нова вивіска майстерні «Любава»

Декілька років тому нам надійшов запит на розробку макета вивіски для майстерні української вишивки «Любава», що на вулиці Січових Стрільців, — і от цього місяця макет було реалізовано. Дизайнер платформи «Тепле Місто» запропонував макет вивіски, який виконується технікою розпису по тиньку. Напис наноситься фарбою безпосередньо на фасад.

Тож в реалізації вивіски було використано рекомендовану техніку розпису по тиньку,  яка застосовується для ідентифікації закладів з давніх-давен і гармонійно вписується в історичне середовище. В цьому випадку напис — невід’ємна частина фасаду. Тому така вивіска сприймається як єдине ціле з будинком та є органічним доповненням і продовженням фасаду. 

Вивіска закладу розміщена на рівні людських очей, добре проглядається і вдало контрастує зі світлим тоном фасаду будівлі. Пішохід чи автомобіліст почуває себе комфортно в міському середовищі з відкритими фасадами та лаконічними вивісками. Особливість закладу «Любава»: добре працює вітрина, репрезентуючи напрям діяльності майстерні, тобто комунікуючи зі споживачем ще з вулиці. Більше про вітрини можна прочитати в нашій статті.

Оновлена вивіска різниться від попередньої за розміром, матеріалом і місцерозташуванням та виконана відповідно до макета, розробленого в рамках програми. Команда «Теплого Міста» радіє втіленню проекту та готує нові події від програми «Вивіски».

Lubava shtorka before Lubava after shtorka
Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×