Новини

«Міські Ґранти» – NEVDOMA

У вересні 2015 року платформа «Тепле Місто» запустила програму «Міські Ґранти» з метою активізувати та посилювати ініціативи, громадські організації і середовища, які ставлять за мету проґресивний розвиток міста, втілювати практичні проекти, що покращують якість життя в місті, та залучати громаду міста до активної участі у процесах розвитку Івано-Франківська.
У першому конкурсі програми «Міські Ґранти» перемогли 5 проектів. Nevdoma.com – один із них.

Завдання проекту Nevdoma – створення платформи для мешканців міста з інформацією про можливості проведення вільного часу. Своєю ціллю проект Nevdoma ставить створити «екосистему» дозвілля в Івано-Франківську та розширити можливість людей провести час з користю. Якщо ви міркуєте над тим, як провести вечір але не маєте жодної ідеї, зазирніть на Nevdoma і оберіть пропозицію, яка буде до вподоби саме вам. Платформа не публікує рекламного контенту, лише перелік подій.

Проект відповідає тематичному напрямку «Міський простір та міське середовище». Цей напрямок присутній також серед пріоритетів другого конкурсу програми «Міські Ґранти», заявки на який приймаються до 18 травня (завантажити аплікацію та бюджет). Якщо у вас є ідея, що розвиватиме міський простір і міське середовище Івано-Франківська, заповнюйте заявку, надсилайте її на розгляд і отримайте підтримку у розмірі 12 500 грн.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×