Новини

Наступний проект. Актуальні новини

Сьогодні відбулася презентація проектів та планів на поточний рік мистецької програми платформи «Тепле Місто», а також презентація нової айдентики.

Наступний проект – культурно-мистецька програма платформи «Тепле Місто», фокусом якої є сучасне візуальне мистецтво.

Серед запланованих проектів у 2017 році: резиденції з іноземними та українськими художниками; кураторський інтенсив з Яніною Пруденко; мистецький форум; запуск галереї у Промприладі.

Потенційним резидентом буде американський художник Бред Дауні, який створює інсталяції в публічному міському середовищі. У своїх роботах він використовує повсякденні елементи урбаністичного пейзажу і обіграє їх. Народився в 1980 році в США, навчався в Лондоні, а зараз проживає в Берліні.

Резиденція з українськими художниками покликана розвивати діалог всередині країни і працювати з актуальними темами.

Кураторський інтенсив, в якому теорія і практика дасть можливість учасникам створити прототип власного кураторського проекту, триватиме впродовж 2 днів, 27-28 травня. Відбір 12 учасників відбуватиметься на конкурсній основі.

Автор інтенсиву Яніна Пруденко – кураторка проектів у сфері сучасного мистецтва, очільниця магістерської програми «Куратор сучасного мистецтва» у НПУ імені М.П. Драгоманова.

Форум – одноденна інтенсивна програма на актуальні теми про культуру та мистецтво із залученням топ-спеціалістів галузі.

Галерея у Промприладі – локальний виставковий простір, майданчик для проведення виставок художників.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×