Новини

Наглядова рада "Теплого Міста": функції, склад та нові учасники

Наглядова рада – орган управління, створений для забезпечення діяльності платформи «Тепле Місто». 

Функції Наглядової ради платформи «Тепле Місто»:
-          контролює діяльність керівника «Теплого Міста»;
-          контролює відповідність діяльності платформи вимогам чинного законодавства України;
-          контролює використання активів платформи відповідно до установчих документів;
-          визначає стратегічні цілі, завдання і форми діяльності «Теплого Міста»;
-          встановлює ліміти фінансування діяльності та затверджує річний бюджет;
-          здійснює інші повноваження в межах, передбачених Статутом та рішеннями Загальних зборів.

Склад Наглядової ради платформи “Тепле Місто”

Наглядова рада функціонує у складі 12 осіб. Не рідше одного разу на 2 роки проводиться заміна 1/3 складу Наглядової ради. Оскільки Наглядова рада платформи «Тепле Місто» була заснована у 2015 році, у 2017, згідно зі Статутом, її склад змінився. Новими учасниками стали:

-        Галина Титиш – редактор-засновниця “Українська правда. Життя”, співзасновниця ГО “Батьківський контроль” (Київ / Івано-Франківськ).

Юрко Филюк жартує, що я ну дуже швидко погодилась стати членом Наглядової ради. Хоча тут нема нічого дивного — я стежила за діяльністю платформи як журналіст, відтак добре знала проект.

За останні кілька років я навчилась дуже бережливо ставитися до свого часу, якого страшенно не вистачає. І витрачаю його виключно на те, що відповідає моїм цінностям і що є ефективним. Попри це я одразу погодилась стати членом Наглядової ради.

“Тепле Місто” — мій улюблений проект, який я часто наводжу як приклад іншим ГО. Адже він не про заробляння грошей, особистий піар чи бажання самоствердитися — а це часто є проблемою громадського сектору (і не лише його). Це — про зовсім інший спосіб побудови стосунків — через співпрацю, довіру, взаємовигоду, тепло і добро. Крім того, “Тепле Місто” — це doers, тобто ті, хто не лише мріє, вигадує та обговорює ідеї. Але й втілює їх. Ще одна важлива риса, якої мені не вистачає в багатьох організаціях.

Зрештою, я родом з Івано-Франківська. Коли їхала з нього навчатися, обіцяла друзям повернутися. Навіть закладалась на щось, що таки точно “лише повчусь і повернусь”. Але я залишилась жити в Києві, хоча мої батьки — в Івано-Франківську. Люблю це місто і хочу допомогти йому тим, чим можу. Я впевнена, що інвестиція часу і сил в “Тепле Місто” для цього — найбільш вдалий варіант.
Тоді, коли я вперше ознайомилася з діяльністю “Теплого Міста”, я була головним редактором “Української правди. Життя”. Їхала в гості до батьків в одному купе з місцевим бізнесменом. Чоловік присоромив мене, що я досі не знайома з Юрком Филюком і “Теплим Містом” і тут таки дав мені всі необхідні контакти. Вже за кілька днів ми зустрілись з Юрком, і я підготувала статтю про “Тепле Місто”. Добре пам'ятаю, як сперечалась з Юрком, який вимагав “не вип’ячувати його в тексті”, бо “Тепле Місто” — це велика команда. У журналістів часто буває, що згодом вони розчаровуються у героях своїх текстів. Із “Теплим Містом” все інакше — я з кожним роком захоплююсь проектом ще більше.

-          Максим Саваневський – керуючий партнер агентства цифрових комунікацій PlusOne DA (Київ).

Про «Тепле Місто» я знав давно. Про успіхи та ініціативи «Теплого Міста» говорили багато моїх друзів в Києві, додатковим фактором було й те, що родом я з Івано-Франківська (хоча поїхав з міста понад 20 років тому – в 1994 році), тож чув не лише просто історії про «Тепле Місто», а й знав про реальні успіхи.

«Тепле Місто» – це унікальна платформа не лише для України. Мене завжди захоплювало те, як у рамках платформи люди самотужки об’єднуються заради підвищення комфорту, щастя, добробуту всієї громади.

Коли мені запропонували приєднатись до Наглядової ради «Теплого Міста», дуже зрадів, що мій досвід може стати в нагоді такому потужному об’єднанню.

-          Марк Зархін – підприємець, співзасновник ресторанної групи Fast Food Systems та Kumpel Group (Львів).

Моє перше знайомство з «Теплим Містом» відбулося в Urban Space 100. Я тоді подумав, що це дуже круто і, навіть позаздрив тому, що Львів ще був тоді не готовий до таких громадських ініціатив.

З великою повагою і цікавістю слідкував за розвитком «Теплого Міста» як унікального для України досвіду трансформації міських середовищ. Якщо мій досвід може бути корисним для подальшого розвитку організації, – це і буде моєю мотивацією. В Україні позитивні зміни в розвитку громадянського суспільства в одному місті мають сильний вплив на всі інші міста, особливо на такі пов’язані між собою міста, як Львів та Івано-Франківськ.

-          Андрій Романчук – керуючий партнер у юридичній компанії Moris Group (Івано-Франківськ / Київ).

Для мене як для вихідця з Івано-Франківська «Тепле Місто» – це перш за все величезний стимул для розвитку та розбудови рідного міста. Оскільки дана платформа об’єднує зусилля і локального бізнесу, і самих мешканців, і людей з активною громадянською позицією, то це прекрасна можливість брати участь у реалізації креативних та оригінальних проектів, які насамперед мають суспільну користь, і, крім того, приносять моральне задоволення.

Насправді «Тепле Місто» з самого початку привернуло мою увагу, оскільки до цього кількість проектів, завданням яких було залучення громади до розвитку міста та створення  певного активного середовища, була не дуже великою і якісною. Тому, як тільки я ознайомився з самою ідеєю, побачив перспективи прогресивного міста, в мене з’явилося величезне бажання стати частиною платформи. Тому я щиро радий співпрацювати з «Теплим Містом» та сподіваюсь на подальшу реалізацію нових можливостей і проектів.

Юрій Филюк, керівник платформи "Тепле Місто": Наглядова рада – вищий управлінський орган платформи «Тепле Місто», саме на цьому рівні відбувається стратегічне планування організації та здійснюється контроль за його виконанням. Тому композиція Наглядової ради і те, хто входить до її складу, є надзвичайно важливим. Зараз це 12 осіб, які представляють різні сфери діяльності: громадянське суспільство, бізнес, освіту, культуру, стратегування і т.п. Також важливим є представленість різних регіонів і міст – це забезпечує ширший кут погляду на задачі при плануванні. Квот чітких нема, але для нас обов'язковим є присутність у складі представників з Івано-Франківська, які добре відчувають місцевий контекст.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×