Програма Малі Ґранти Теплого Міста оголошує набір на менторську програму "Прокачай свою ГО", яка покликана сприяти розвитку організацій громадянського суспільства в місті та області задля їхньої сталості та ефективної роботи.

"> Teple Misto
Програми

Набір на менторську програму "Прокачай свою ГО"

—————Ready, steady, Go!

Програма Малі Ґранти Теплого Міста оголошує набір на менторську програму “Прокачай свою ГО”, яка покликана сприяти розвитку організацій громадянського суспільства в місті та області задля їхньої сталості та ефективної роботи.

Для кого:

- громадські та благодійні організації;

- молодіжні громадські організації, які нещодавно розпочали свою діяльність або працюють вже давно, однак відчувають, що потребують трансформацій.

Формат події — навчальні онлайн блоки, які охоплюватимуть наступні напрямки:

- Внутрішня спроможність організації (командна робота, робота з волонтерами, ефективна структура організації, загальні управлінські політики та процедури).

- Програмна спроможність (стратегічне планування, фандрейзинг, залучення бізнесу, проєктне планування, кризовий менеджмент).

- Комунікаційна спроможність (брендування громадських організацій, онлайн засоби комунікації, розбудова мережі ЗМІ).

Учасники матимуть змогу звернутись з особистою консультацією до менторів програми, які надаватимуть поради у наступних сферах: юридичні аспекти діяльності громадської організації, бухгалтерська звітність та фінансові спроможності, HR, піар та комунікації, фандрейзинг.

Навчання проходитимуть у форматі дводенних онлайн-тренінгів двічі на місяць. Орієнтовний час тривалості одного тренінгу: 4 години.

Тривалість програми: липень-серпень 2020 року. Учасники будуть відібрані на основі конкурсу.

Відправити заявку можна за посиланням: https://forms.gle/6oYoxzN3aciJJVhd8. Термін подачі заявок - 9 липня.

Менторська програма реалізовується в рамках програми Малі Ґранти Теплого Міста та є підтримана за результатами конкурсу проектів "Школа фондів громад" при підтримці Isar Ednannia за фінансування Фонду Ч.С. МОТТА та за сприяння National Endowment for Democracy.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×