З 30 листопада і до завершення зимових свят Urban Space Radio змінює формат і перетворюється на Urban Christmas Radio.

"> Teple Misto
Новини

На період зимових свят Urban Space Radio змінює формат та звучання

З 30 листопада і до завершення зимових свят Urban Space Radio змінює формат і перетворюється на Urban Christmas Radio.

У період новорічно-різдвяних свят ми традиційно більше часу проводимо з рідними: вечірні прогулянки та спільні відвідини закладів, чи звичні вечори вдома, неодмінно супроводжуються характерною святковою музикою. В ефірі Urban Christmas Radio звучатиме святкова музика  спроможна творити настрій та підсилювати емоції: вдень переважатиме сучасне інді, а кожного вечора слухачі матимуть змогу слухати джазово-блюзовий музичний коктейль.

В ефірі спеціального різдвяного проекту можна буде почути, вже звичні для слухачів Urban Space Radio, голоси авторів, зокрема Кості Почтаря – вокаліста гурту «5 Vymir» та Павла Нечитайла – учасника гурту «Zapaska». Інтерв’ю у цей час змінять і формат, і час виходу в ефір на 20.00. Це будуть неспішні, вдумливі розмови «перед каміном», за горнятком глінтвейну. Такі ж балачки ми часто ведемо за сімейним столом: про все важливе і водночас близьке тільки нам. Спеціально для Urban Christmas Radio радіорепортажі будуть про нетипові місця, де святкують / святкували Різдво.

Також Urban Christmas Radio готує для слухачів озвучені українською інтерв’ю на різдвяні теми відомих музикантів, зокрема Джона Леннона, Боно, Стінга, Девіда Боуї.  

Urban Christmas Radio можна слухати онлайн 24/7.  

Реалізація Urban Christmas Radio стала можливою завдяки фінансовій підтримці - ґранту від співзасновників громадського ресторану Urban Space 100.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×