Новини

Міжнародний Тбіліський Архітектурний Бієнале - OPEN CALL

Міжнародний Тбіліський Архітектурний Бієнале відбудеться в онлайні з 17 жовтня до 8 листопада 2020 року в партнерстві з урбаністичною лабораторією MetaLab платформи Тепле Місто / Teple Misto за підтримки Український культурний фонд та Креативна Європа.

Що у нас спільного?
Тема та центральне питання 2020 року, в яке ми пропонуємо заглибитися. Колись всі двори, дахи, клумби та навіть слова на стінах були спільними. Але після здобуття незалежності, міські простори стали індивідуалізованими. Тож, запрошуємо дослідити, якою стала матерія наших міст і ми у цих площинах.

Пандемія COVID-19 закрила практично скасувала всі заходи та контакти цього року, але тим важливіше дослідити — якими будуть місця спільного користування у новій реальності. Цього року Тбіліський архітектурний бієнале переїхав у цифровий формат і відбудеться онлайн. Усі проєкти будуть існувати на сайті-платформі http://biennial.ge.

Чому це крута можливість:

Тбіліський архітектурний бієнале — визнана платформа, яка відкриває нові можливості для здійснення мистецьких проєктів. Це — увага і дискусія з актуальними дослідниками з усього світу.

Спільний Бієнале архітектурний, проте не лише для архітекторів. Матерію міста нарівні з будівлями складають процеси, інституції та навіть сторіз з локацій. Тож, якщо ви досліджуєте спільне життя в місті з будь-якої позиції — філософії чи лінгвістики, соціології, культурного менеджменту чи біґ-дата — категорії діджитал проєктів і матеріалів для публікації для вас.

До аплікантів цих категорій немає жодних обмежень за фахом і форматом проєктів, єдина вимога — можливість презентації втілених ідеї на онлайн-платформі.
Найкращі заявки будуть підтримані Український культурний фонд.

Головне – податися до 31 липня.

Детальні умови тут – https://bit.ly/відкритий_конкурс

Сайт-платформа Тбіліського архітектурного бієнале – http://biennial.ge/.
Подія – Tbilisi Architecture Biennial 2020 / OPEN CALL.

 

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×