Новини

«Міські Ґранти» – TEDxIvanoFrankivskWomen

У третьому конкурсі програми «Міські Ґранти» перемогу отримали 5 проектів. Проект «Конференція «TEDxIvanoFrankivskWomen – Be Yourself» – один із них. Тематичний напрям проекту – прогресивна освіта.

Команда проекту організувала конференцію, мета якої – віднайти нову роль жінки в суспільстві й зрозуміти, як жінки можуть створювати нове майбутнє. Історії спікерів TEDxWomen сприяли зменшенню стереотипів і допомогли по-новому побачити феномен сучасної активної жінки в суспільстві.

29 жовтня у приміщенні Івано-Франківської обласної філармонії 11 успішних жінок ділились життєвими історіями та уроками. Відповідно до правил TED, спікерами конференції TEDxWomen могли бути лише жінки. Такий формат конференції вперше відбувся в Івано-Франківську та вшосте в Україні. Основні тези декількох виступів маєте можливість прочитати у статті газети «Репортер». В перервах між виступами спікерів гостей заходу розважав відомий тележурналіст Роман Вінтонів, більш відомий як Майкл Щур.

Конференція стала платформою для обміну новими ідеями та обговорення важливих питань щодо ролі жінки у суспільстві. 72% відвідувачів були з Івано-Франківська, інші 28% приїхали зі Львова, Києва, Тернополя, Луцька. Середній вік учасників – 28 років. 80% учасників конференції відвідали TEDx вперше. За результатами опитування більшість осіб шукали натхнення та нові ідеї.

Конференції передували різноманітні інформаційні заходи та промоційні події. Загалом в організації конференції брали участь понад 50 молодих активних людей (волонтерів), які отримали досвід з проведення масштабних конференцій (розробка концепції події, підбір спікерів, стратегія підготовки та проведення дня події тощо).

Виступи 11 спікерів конференції TEDxIvanoFrankivskWomen завантажені на веб-сайт TED, який щодня відвідують тисячі користувачів з усього світу: https://www.ted.com/

За словами організатора Христини Вінтонів у 2017 році Івано-Франківськ очікує не менш цікава тематична подія від місцевої команди TEDx.

Довідка: У вересні 2015 року платформа «Тепле Місто» заснувала програму «Міські Ґранти» з метою активізувати та посилювати ініціативи, громадські організації і середовища, які ставлять за мету прогресивний розвиток міста, втілювати практичні проекти, що покращують якість життя в місті, та залучати громаду міста до активної участі у процесах розвитку Івано-Франківська.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×