Новини

«Міські Ґранти» підтримали 5 соціальних проектів на 80 тисяч гривень

З 23 квітня до 23 травня тривав прийом заявок на літню хвилю програми «Міські Ґранти». Загалом на літню програму конкурсу подалося 26 проектів, у шорт-лист увійшло 10.

Переможцями літньої хвилі програми «Міські Ґранти» стали 5 проектів:

1. Альманах міжкордонних письменників — 18600 грн
Ініціативна група «Культурні інновації»
Проект має на меті створення альманаху, основу якого формує дослідження образу Івано-Франківська та Галичини у контексті світової літератури.

2. «Будь помітним! Збережи життя!» — 20 000 грн
Ініціатива ГО «Центр економічного та соціального розвитку "Меркурій"»
Команда проекту планує розробити пам’ятки правил дорожнього руху для велосипедистів та пішоходів, провести низку навчальних зустрічей з метою зменшення кількості аварій та травматизму на дорогах.

3. Інклюзія в бібліотеці — 19 985 грн
Ініціатива Івано-Франківська МЦБС
Проект має на меті надати людям з порушенням зору можливість презентувати себе та свої уподобання, знайти нові знайомства, реалізовувати свій творчий потенціал, професійні амбіції, отримати нові знання в галузі літератури й мистецтва, цікаво та креативно проводити дозвілля.

4. Навчимо 1000 дітей Arduino робототехніки в школах — 20 000 грн
Авторська група Громадський центр «Еталон»
Проект передбачає проведення навчань для вчителів з викладання Arduino робототехніки та створення у перспективні автономних гуртків роботехніки в школах міста.

5. 8-й Івано-Франківський велопарад дівчат — 1 415 грн
Ініціативна група «Велодівчата»
Команда проекту планує популяризувати велосипедний рух серед дівчат та жінок міста шляхом проведення велопараду. Проект має власну тематику та заздалегідь зазначений маршрут.

Проекти-переможці будуть реалізовані протягом наступних трьох місяців. 

Максимальна сума ґрантової підтримки на один проект склала 20 тисяч гривень, а загальний бюджет хвилі — 80 тисяч. Нагадаємо, що фонд ґрантової програми формується із внесків бізнес-партнерів платформи «Тепле Місто».

Оцінювання учасників проводила незалежна комісія. Спочатку експерти оцінювали проекти дистанційно, а вже у фінальному етапі команди мали змогу презентували свої ідеї у форматі живого спілкування.

У складі комісії були:
-    Юлія Ляхович — менеджер соціальних та комерційних проектів, маркетолог;
-    Віталій Соловій — експерт з сталого розвитку, економіки замкнених циклів та екологічних комунікацій, співзасновник Garbage31;
-    Наталія Федьків — виконавчий директор ГО «Івано-Франківський ІТ кластер», засновниця ГО «МО «Активна країна»;
-    Люда Андреїв — архітектор, автор скверу «Первоцвіт», благоустрою міської лікарні та МАФів по вул. Шевченка;
-    Тарас Кобець — бізнес-аналітик у компанії SoftJourn, медіаексперт, SMM-аналітик, журналіст з 10-річним стажем, автор проекту-афіші Івано-Франківська IFCity;
-    Ігор Смаль — директор Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради, кандидат географічних наук.

Зазначимо, що склад комісії під кожну хвилю «Міських Ґрантів» є різним. У неї входять активні мешканці, лідери думок, представники міської адміністрації та бізнесу, а також переможці попередніх хвиль ґрантової програми.

«Подаватися на наш конкурс можуть, як мешканці міста, так і громадські організації та бюджетні установи, — розповідає організатор конкурсу Ярина Мельник. — Окрім фінансової підтримки ми надаємо також організаційне сприяння та консультуємо учасників конкурсу на всіх етапах — від подачі до реалізації проектів. Окрім цього, в рамках програми ми проводимо відкриті освітні активності для усіх охочих».

Програма «Міські Ґранти» започаткована платформою «Тепле Місто» у 2015 році для підтримки прогресивних міських ініціатив. Наступна хвиля «Міських Ґрантів» стартує 20 серпня.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×