Новини

«Міські Ґранти» - Облаштування спортивно-відпочинкової зони у мікрорайоні Пасічна

У другому конкурсі програми «Міські Ґранти» перемогли 5 проектів. Проект «Облаштування спортивно-відпочинкової зони у мікрорайоні Пасічна (на території Спортивного комплексу НФК «Ураган»)» – один із них. Тематичний напрям проекту – міський простір та гарячий спорт.

Команда проекту ставила за мету облаштувати спортивно-відпочинкову зону загального користування у мікрорайоні Пасічна біля спортивного комплексу НФК «Ураган», щоб зробити спорт ще більш доступним та цікавим для мешканців міста, а особливо для дитячо-юнацької вікової групи.

Проект за підтримки програми «Міські Ґранти» став частиною комплексної ідеї, яку доповнюють інші ігрові та спортивні елементи, в тому числі унікальна дизайнерська лавка довжиною 82 м та вуличні тренажери.

Довідка: У вересні 2015 року платформа «Тепле Місто» заснувала програму «Міські Ґранти» з метою активізувати та посилювати ініціативи, громадські організації і середовища, які ставлять за мету прогресивний розвиток міста, втілювати практичні проекти, що покращують якість життя в місті, та залучати громаду міста до активної участі у процесах розвитку Івано-Франківська.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×