Новини

«Міські Ґранти» - Година Коду

У третьому конкурсі програми «Міські Ґранти» перемогли 5 проектів. Проект «Година Коду» – один із них. Тематичний напрям проекту – прогресивна освіта.

«Година Коду» відбувається щороку під час Всесвітнього тижня інформатики. Україна долучається до заходу вже четвертий рік поспіль. У 2014 році до ініціативи приєдналося понад 600 українських шкіл та 20 тис. учнів. Загалом лише у 2014 році, у «Годині Коду» взяло участь 60 млн. учнів, а за чотири роки існування ініціативи до неї долучилося понад 146 млн. учнів у 180 країнах світу.

В Івано-Франківську проект реалізувала команда громадської організації «Івано-Франківський ІТ кластер» 5-11 грудня 2016 року.

Метою проекту було знайомство школярів в ігровій формі з азами програмування, руйнування стереотипів щодо роботи програміста, ознайомлення учнів із спеціальностями, які пов’язані з інформаційними системами.

Під час занять учні працювали у парах – так вони навчалися допомагати один одному і менше покладатись на вчителя. Таким чином вони дізналися, що інформатика є соціальною та командною роботою. Крім безпосередньо уроку програмування і кодування учні мали можливість побачити інформаційні відео від Code.org. Також почути «історії успіху» представників IT-сфери, членів Івано-Франківського ІТ кластеру, задати їм питання та дізнатися більше про можливості та кар’єрне становлення у професії програміста та про можливості і пропозиції роботодавців на локальному і глобальному ринках праці у сфері ІТ.

Загалом до проекту приєднались 7 шкіл та 7 ІТ компаній. Учасниками проекту стали 300 школярів віком від 8 до 15 років.

Довідка: 
У вересні 2015 року платформа «Тепле Місто» заснувала програму «Міські Ґранти» з метою активізувати та посилювати ініціативи, громадські організації та середовища, які ставлять за мету прогресивний розвиток міста, втілення практичних проектів, що покращують якість життя у місті, та залучення громади міста до активної участі у процесах розвитку Івано-Франківська.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×