Новини

«Міські Ґранти» - Фестиваль культур

У другому конкурсі програми «Міські Ґранти» перемогли 5 проектів. Проект Фестиваль культур, 2016 – один із них. Тематичний напрям проекту – сучасне мистецтво.

6-7 серпня в Івано-Франківську відбувся «Фестиваль культур 2016» за ініціативи міжнародної молодіжної громадської організації AIESEC. Це культурний фестиваль, що створює можливості для української молоді познайомитись, поспілкуватись та поділитись досвідом з представниками різних країн. 

В рамках промоційних заходів відбулася прес-конференція з організаторами фестивалю, де вони поділилися планами та очікуваннями від проекту.

За допомогою національних страв, звичаїв і костюмів свої культурні традиції продемонстрували 30 учасників з таких країн як Китай, Мексика, Бразилія, Єгипет, Туніс, Туреччина, Марокко, та інші.
За два дні фестиваль відвідало більше 300 осіб.

Довідка: У вересні 2015 року платформа «Тепле Місто» заснувала програму «Міські Ґранти» з метою активізувати та посилювати ініціативи, громадські організації і середовища, які ставлять за мету прогресивний розвиток міста, втілювати практичні проекти, що покращують якість життя в місті, та залучати громаду міста до активної участі у процесах розвитку Івано-Франківська.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×