Новини

«Міські Ґранти» – Design Village 2016

У другому конкурсі програми «Міські Ґранти» перемогли 5 проектів. Проект «Design Village 2016» – один із них. Тематичний напрям проекту – прогресивна освіта.

За мету організатори конференції поставили створити дружнє середовище для знайомства, діалогу та обміну досвідом між творчими особистостями з різних сфер дизайну. Кожна доповідь на конференції була присвячена окремому проекту і містила аналіз його завдання, процесу та результатів. Доповідачі представляли проекти, за які отримали престижні міжнародні нагороди у сфері дизайну.

Другий рік поспіль великий лекторій конференції збирає близько 480 учасників і 16 спікерів із різних міст України та інших країн Європи. Новинкою цьогорічної конференції став окремий день воркшопів від провідних ілюстраторів, каліографів і графічних дизайнерів України. 

За традицією проведено відкриту лекцію в громадському ресторані «Urban Space 100», а інтерв’ю з лекторами можна послухати на Urban Space Radio.

Хто ж може найкраще оцінити конференцію, як не її учасники.

Тарас Макар, графічний дизайнер, спікер конференції:
«Design Village» - це:
- виступити перед декількома сотнями людей і забути з якої країни Ніл Шу 
- познайомитись з купою нових крутих дизайнерів і побачитись з тими, яких давно не бачив  
- провести спільний майстер клас з Андрієм Шевченко 
- і все це з хворим горлом і (швидше за все) з температурою
Одним словом було круто! :)
Дякую всій команді «Design Village» за організацію і теплий прийом.»

Наталія Закашанська, співзасновик креативної агенції Galagan, викладач в School of Visual Communication:
«Эти выходные пролетели незаметно на конференции Design Village. Организаторы провели огромную работу по подготовке, проведению и обслуживанию всех гостей мероприятия. Не можем умолчать о прекрасных подарках и вкусных угощениях. А самое главное - спикеры и их выступления! Все было на высшем уровне. Прекрасное мероприятие, лучшее на наш взгляд в Украине.»

Інна Кравчук, веб-дизайнер:
«Non-stop self-development or just an exciting day of creativity and inspiration for our designer at Design Village!»

Довідка: У вересні 2015 року платформа «Тепле Місто» заснувала програму «Міські Ґранти» з метою активізувати та посилювати ініціативи, громадські організації і середовища, які ставлять за мету прогресивний розвиток міста, втілювати практичні проекти, що покращують якість життя в місті, та залучати громаду міста до активної участі у процесах розвитку Івано-Франківська.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×