Новини

Метод Кенгуру

Проект “Метод Кенгуру”— один з прикладів вдалої реалізації ідеї в рамках тематичного напряму програми —”міський простір”.

У березні 2019 року команда ГО Асоціація батьків передчасно народжених дітей “Ранні пташки”  отримала ґрант на суму 18 150 грн, на кошти якого закупила необхідне обладнання, передбачене для опіки над недоношеними дітьми, а саме: 11 зручних крісел та 11 презентаційних майок, число яких відповідає числу палат у відділенні недоношених дітей на базі Обласної дитячої клінічної лікарні , де власне і було реалізовано проект.

Ірина Стефанишин, завідувач ОДКЛ:

“Якщо раніше недоношені діти лежали у кювезах у реанімаціях, то нині такі немовлята можуть фактично цілодобово перебувати поруч із мамою. У нас місія психологічно, морально та матеріального підтримати матерів”.

©WestNews

“Метод Кенгуру” — це ефективний спосіб виходжування дітей, що народилися раніше визначеного терміну, суть якого у фізичному контакті «шкіри до шкіри» новонародженого і матері. Це прискорює адаптацію малюків до навколишнього середовища: вони швидше набирають вагу і краще розвиваються; дитина чує серцебиття і голос матері, відчуває запах молока та тіла, відчуває легкі погладжування і менше плаче. У такій позі малюк знаходиться у безпеці, тому не відчуває стресу, а значить рівень кортизолу в крові знижується.

Довідка: Програма «Міські Ґранти» заснована платформою «Тепле Місто» у вересні 2015 року. Програма націлена на активізацію й посилення ініціатив, громадських організацій та середовищ, які ставлять за мету прогресивний розвиток міста, втілення практичних проектів, котрі покращують якість життя у місті, та залучення громади міста до участі в процесах розвитку Івано-Франківська У 2019 році програму було перейменовано на  «Малі Ґранти Теплого Міста».

Сайт програми: http://grants.warm.if.ua/

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×