Новини

«Міські Ґранти» – Метаморфоза

У вересні 2015 року платформа «Тепле Місто» запустила програму «Міські Ґранти» з метою активізувати та посилювати ініціативи, громадські організації і середовища, які ставлять за мету проґресивний розвиток міста, втілювати практичні проекти, що покращують якість життя в місті, та залучати громаду міста до активної участі у процесах розвитку Івано-Франківська.

У першому конкурсі програми «Міські Ґранти» перемогли 5 проектів. Фізичний театр «Метаморфоза»  один із них.

В рамках міжнародного проекту Mime Wave Ukraine 19 лютого в Івано-Франківську була представлена «Метаморфоза»  музична, візуально-пластична вистава про сучасну українську повсякденність та зміни в країні.
Mime Wave Ukraine – це некомерційний проект, створений українськими, голландськими та польськими діячами мистецтв. Якщо коротко і спрощено, це – «рух мімів».

 


«Метаморфоза» це відображення змін, що відбуваються в українському суспільстві, за допомогою фізичного театру, анімації та живої музики.

Наталія, учасниця проекту: «Для мене метаморфоза – це безкінечний шлях уперед. Це спосіб не зупинятись, увесь час бути в розвитку. Сама робота над нашим перформансом – це одна безперервна метаморфоза: від народження думки до втілення її в русі, лініях, формах, звуках. В процесі роботи змінюємося й ми самі, наші погляди на світ, який нас оточує, та на людей, які поряд з нами. Впевнена, що з цього проекту наші особисті метаморфози лише починаються…»

Фізичний театр – це нова методика для українського театрального простору, оскільки в пострадянському контексті театр все ще залишається драматичним. Держава фінансує тільки класичні театри, в той час як у країнах Європи розвиток театральної сцени випереджає українське сьогодення щонайменше на 40 років. Створення сучасного актуального театру – це важливий внесок у розвиток культурного середовища.

 

Фото: Галицький Кореспондент

 

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×